Skocz do zawartości

Karhen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: logotyp 

Tematyka: Góry, wulkan, wyprawa, sport, wydolność, wyprawa naukowa

Dodatkowe informacje: Zlecę stworzenie logotypu wyprawy naukowej. Nazwa wyprawy - "Altitude Performance Expedition "  w skrócie "APEX" Wyprawa naukowa będzie miała charakter fizjologiczno sportowy. Odbywać się będzie na najwyższym (nieaktywnym) wulkanie świata - Ojos del Salado 6983m n.p.m..  Badana będzie wydolność fizyczna oraz aspekty medyczne.. Chciałbym aby logotyp nawiązywał do  gór i sportu np. szybko poruszającej się osoby na górze oraz miał nowoczesny design. 

Kwota wynagrodzenia: 100 zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 05.10.2018

Kontakt: karolhen90@wp.pl

Edytowane przez Karhen
  • Lubię to! 1

Moja propozycja. Zastanawialem sie rowniez aby napis pod spodem byl rozszerzony na 3/4 szerokosci, oraz pierwotnie myslalem o tym aby sygnet "góry" byl jednocześnie pierwszą literą nazwy "APEX". Proszę o komentarz, opinie bądź ewentualny kontakt w celu zmian czegokolwiek.

apex_RASTER.jpg

apex_RASTER2.jpg

Edytowane przez kamilc

Ostatecznie zdecydowałem sie na logotyp @Tiamin. Logotyp jest bardzo profesjonalny i subtelnie nawiązuje do gór. 
Dziękuje wszystkim za propozycje. Niektóre były naprawdę świetne i ciężko mi było się przez to zdecydować. 
Pozdrawiam i dziękuje raz jeszcze wszystkim za zaangażowanie.

• Lubię to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.