Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Drużyny graficzne

Darthu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Od nowego roku drużyny muszą zostać przebudowane. Co mam na myśli? Otóż za parę dni wejdzie w życie nowy punkt regulaminu drużyn, a jest nim zasada, że [color=#FFFFFF][u]drużyna musi posiadać tylko i wyłącznie 4-5 osób w teamie[/u]
. Nie mniej, nie więcej. Drużyny, które nie zaktualizują swojego składu do 31 grudnia 2015 zostaną usunięte. Liderzy są zobowiązani do tego.

Zmiana ta jest potrzebna ze względu na zbyt dużą ilość członków w niektórych drużynach. W przypadku, gdy będzie tylko 4-5 osób - powstaną nowe zespoły, dzięki którym będziemy mogli stworzyć turniej specjalny dla teamów z nagrodami rzeczowymi i oczywiście punktami grafika dla całego zespołu.
Edytowane przez Gość

[quote]
Przed chwilą, DarthSid napisał:

Niekoniecznie muszą powstać myślę że jest to zbędne wymuszanie zasad,drużyna sama sobie określa ile potrzebuje członków do walk jak i progresu

[/quote]

Dwie drużyny tj. Jinko Dotai oraz PixelBox mają po około 10 członków co daję około 20 osób. Wraz z nowymi zasadami z 2 drużyn może powstać 5. Chyba lepsze rozwiązanie, prawda?

[quote]
1 godzinę temu, damson napisał:

Dwie drużyny tj. Jinko Dotai oraz PixelBox mają po około 10 członków co daję około 20 osób. Wraz z nowymi zasadami z 2 drużyn może powstać 5. Chyba lepsze rozwiązanie, prawda?

[/quote]

Trochę to mało logiczne rozwiązanie,powstanie ci pełno drużyn co nie oznacza wzmożonej aktywności... jeżeli wgl powstaną heh

Jeżeli ja bym miał coś zmienić w tej kwestii to bym zrobił dopii do regulaminu drużyny że wymagana jest jakaś aktywność pojedynkowania się oraz "postowania tematu"

drużyny niech same postępują kogo wywalić a kogo zostawić,to kwestia czasu  

kFbC67V.png.479ca2cd9dc9bb557629d38150b3ac88.png

Macie około 1,5 tygodnia więc chyba sami wiecie, kto jest aktywny, a kto nie. Żeby takowy turniej się odbył potrzeba nam minimum 6 drużyn, a jeśli wolicie "kisić" się wszyscy w jednym teamie bez żadnych konkursów to ok, tak zrobimy, ale co to jest za sens? Edytowane przez Gość

Trochę racja bo jak ktoś ma 5 członków, a druga ekipa ma 15 to się mija z celem. Dla mnie 4 to za mało, ale ustawienie limitu to jest jakiś pomysł  np. na 6 członków limit. Zrobiłbym pojedynki nie tylko na tagi bo to bezsens i nie można się tylko do nich ograniczać   Edytowane przez Gość
fb.com/obxtografik

Jak ktoś wcześniej wspomniał - nie musi to zwiększyć aktywności. U mnie są chyba 4 osoby, ale jak kiedyś napisałem do wszystkich członków, aby wypełnili wzory na pojedynek, to dostałem tylko jedną odpowiedź, więc mojej drużyny chyba można nie liczyć.

Jednak sam ten pomysł wydaje mi się być ciekawy, tylko muszą być ludzie.

bannerek.png.3f5446ae833a0f50f014c059484dfdb0.png

4-ech członków w drużynie to jak dla mnie "żałosne maximum" 

Fajnie że też administracja posiada drużynę i sobie lata po tematach innej drużyny a chce organizować konkursy drużynowe spoko prywatność

Trochę za szybko chcecie to wszystko mieć,tak się nie zdobywa zainteresowania "stroną"  wszystko leci na siłę.Pierw ustalcie jakieś konkretne zasady.

Dla mnie jest to dobry pomysł.

Niektóre drużyny są nie aktywne i to jest lipne, a jest drużyna która się nudzi bo widzę co piszecie w temacie.

Żeby zmienić drużyny na lepsze trzeba zmian a jedną z nich jest właśnie postawienie maksimum i minimum członków drużyn.

Co z tego że wyzwiecie jakąś drużynę która posiada 3 członków a wy 10.

To nie ma jakiegokolwiek znaczenia ile mamy członków w drużynie... jeżeli chcecie się bawić w pojedynki to JD się dostosuje i zrobi przesiew specjalnie na pojedynki,bo każdy widzi kto ile jest aktywny w tworzeniu dla drużyny.

Wy jako administracja powinniście pilnować liderów i przypominać o selekcji jeśli "wypada" kto jeszcze coś robi dla drużyny,a nie pisać tyle zostaje a reszta won

"Najlepszych" to chyba złe określenie,my posiadamy tylko jakiś mały procent w porównaniu do innych tagerów z innych forów graficznych specjalizujących się w tagowaniu jak i większym rozmiarem prac.

Cóż lata zabawy w to też robią swoje i to tylko poświęcenie czasu.Niektórzy użytkownicy wolą być razem w drużynie i się dobrze z tym czują i nic na to nikt nie poradzi,swoje takie "Przyjacielskie" pojedynki też zapewne będą bo to tylko zabawa i robienie progresu jak i tworzenie pasji.

Stwórzcie swój własny team z "najlepszych" i będzie git lol

Przecież mamy swój limit na członków i określamy kto się nadaje

Chalo, chalo.

Ale jak można wywalić kogoś z teamu, skoro np w JD każdy robi coś innego i się uzupełniamy. Wywalenie kogoś będzie strzałem w kolano.

Do rzyci ta zasada!

123123123123-vert.jpgfi ... 3-vert.jpg"><a href=http://upload.spacecms.eu/server/php/files/123123123123-vert.jpg' alt='URL>'>

jd-logo_563c9d2945e10.pngjd-logo_563c9d2945e10.png<e>

Oczywiście Waszemu teamowi tylko się to nie podoba bo zebraliście sobie najlepszych taggerów. W takiej sytuacji drużyny nie mają kompletnie sensu. Tu chodzi o zabawę, rywalizację, a nie kiszenie się w jednym zespole XX członków bo "chcemy wszystkich zgwałcić sygnaturkowo". Jeśli Wam się to nie podoba to może usunąć wszystkie drużyny bo nie są aż tak aktywne, a z Wami nie mają one szans dlatego się nie pojedynkują? Może nie chcecie żadnych organizowanych turniejów bo i tak wiecie, że w obecnej sytuacji byście to wygrali. Wolicie, aby na forum nic się nie działo tylko w kółko robić to samo (zrobię prace - wstawię do galerii - napiszę kilka Kapp na czacie - wyloguję się bo nie ma co robić)? Przemyślcie sobie Wasze egoistyczne zachowanie.

Tyle mam do powiedzenia. 
Edytowane przez Gość

Gorzkie żale  itd... ale oki...

Niestety istnieje tylko garstka polskich tagerów co coś potrafią robić i taka jest prawda,inwestując w taką zabawę trzeba potrafić zwołać tych tagerów na "takie forum"  cóż początki są zawsze trudne,a istnieją na różnych forach bardzo dobrzy tagerzy z polskimi korzeniami.

Może to tak wyglądać ze się "zwołali" ale jeżeli ktoś kogoś znam to do niego nie napisze ? hej wbijaj do teamu damy "pocisk" . CO racja wykruszyła się dość spora użytkowników robiących sygnatury i w tym tkwi problem,nie w nas.

To nie tak, że komuś coś się nie podoba. Chodzi bardziej o to, że jako team trochę się zżyliśmy, tak mi się wydaje. Wiem, że dla Ciebie nie ma problemu, żeby wyebać kogoś z teamu, u mnie to tak nie działa. Fakt, tych nie aktywnych mógłbym wyrzucić. A co z resztą? "Sorry, tak wyszło. Sajonara"?

giphy.gif

A może to ja powinienem zrezygnować z posady, z której zaproponowali mi Krasnal i Kuba? Odkąd tu przyszedłem staram zmieniać forum na lepsze (wszystko razem uzgadniamy), wprowadzamy nowe konkursy, szablony, ulepszamy kilka funkcji panujących tutaj aby forum szło do przodu i się rozwijało. Chcemy Wam zorganizować turnieje, na które wydamy własne pieniądze żeby zapewnić Wam fajne nagrody rzeczowe, a Wam się nic nie podoba, wszystko jest ch*ja warte, same krytyki i hejty. Co jest z Wami? Może niech Krasnal wgra backup bazy sprzed 2 tygodni, przed zmianami i niech forum dalej stoi bez życia bo nawet aktywność w konkursach zaczęła spadać. Nie mamy żadnego dochodu z prowadzenia forum, robimy to z własnej, nie przymusowej woli i utrzymujemy je z własnej kieszeni (a raczej Krasnala kieszeni do tej pory). Niektórzy to chyba tylko czekają na posunięcia z naszej strony aby się zalogować i zacząć nas krytykować i wyśmiewać. Taka Eris na przykład, śmieszy ją to i ma najwięcej do powiedzenia, a gdybym był złośliwy to dostała by bana za łamanie praw autorskich (kradzież prac, podpisywanie się pod nie... jest tego trochę i dobrze wiesz o czym mówię). To co, chcecie iść na przód czy stać w miejscu? Wybór należy do Was.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.