Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ecosse

Logo na portfolio web developera

Rekomendowane odpowiedzi

Strona internetowa (testowa)

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: tworzenie stron internetowych, web development, kodowanie

Dodatkowe informacje:

Witajcie, potrzebuje loga z nazwą "kvsky" dla mojego przyszłego portfolio. Chciałbym żeby było kreatywne lecz za razem proste. Jeżeli chodzi o sygnet nie jest on wymagany, lecz najbardziej liczę na waszą kreatywność i przyjmę zarówno propozycję z samą nazwą "kvsky" jak również z czymś dodatkowym. Kolorystyka jak na stronie internetowej. Podoba mi się zakres kolorów od #56c4c4 do #F0E68C, może być też gradient lecz nie wiem czy wtedy nie będzie za bardzo zlewał się na stronie. Logo będzie wykorzystane również na fanpage na facebooku oraz ewentualnie w przyszłości na produktach. Nie wykluczam dalszej współpracy ze zwycięzcą (np. w stworzeniu dodatkowej grafiki na stronę czy zdjęcia w tle na przyszły fanpage).

Pomysł nazwy powstał od mojego nazwisko "Kurpiewski", po czym zostało zamienione na "Kurpievsky" (pierwsza i ostatnie cztery litery). Ciekawym atutem może być samo "sky" w nazwie, otóż bardzo dużo podróżuję a sam kolor pasuje do napisu i można się tym kierować, jednak nie przesadzałbym za bardzo, ponieważ ma to być głownie logo o tematyce web development.

Kwota wynagrodzenia: 100 pln

Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy/revolut

Termin wykonania: do 08.02

Kontakt: luk.kurpiewski@gmail.com / telefon na priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kubace sam pomysł mi się podoba, jednak jeszcze czekam na coś innego. Nawet nie pomyślałem na początku o inspiracji kodem </>, ale ta droga to dobry wybór. Nie odpowiadają mi kolory, za bardzo kojarzą się z samym "sky" niż kodowaniem. Bardziej kierowałbym się tymi na stronie, raczej przy nich pozostanę.

@legend ta praca już bardziej mi się podoba. Wersja z samym białym kolorem jest super, a jeszcze fajniej wygląda ostatnia z podkreśleniem nawiasów trójkątnych, jednak nie wiem czy wtedy w oczy nie rzuca się za bardzo samo "vsk". Ale praca jak najbardziej na plus. Podobają mi się te cięcia.

Czekam jeszcze na inne propozycje, szczególnie jestem ciekaw jakieś z sygnetem. Czcionki w dwóch poprzednich pracach jak najbardziej na plus. Poczekam na kilka kolejnych prac i skomentuje wszystkie, czasu jest wiele.

Edytowane przez Ecosse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez wisnievskikarol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie najbardziej do gustu przypadła mi praca @Tomaszenko. Najbardziej podoba mi się sygnet, a kolor i czcionka jest do zmiany. @legend wykonał najlepszą czcionkę i bardzo mi się podoba ten efekt. Jedynie zrobiłbym aby k miało dolną końcówkę a reszta bez zmian.

@wisnievskikarol podoba mi się to że jest tak minimalistycznie, ale czcionka jest dla mnie zbyt łagodna i nie pasuje aż tak bardzo do motywu kodowania. Kolory również nie pasują a ostatni sygnet przypomina mi Renault. Niestety to nie w tym kierunku.

@Halluc niestety ta praca mi nie odpowiada

Podsumowując czekam na kolejne prace. Najbardziej podoba mi się sygnet od @Tomaszenko a czcionka od @legend. Proszę aby kolory były stonowane, czyli czarny, biały oraz kolor "zielony" taki jak na stronie internetowej.

Edytowane przez Ecosse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ecosse

Zrobiłem tak jak chciałem + dodałem sygnet. ? 

Jeśli mogę to taka techniczna poprawka, nie mówi się czcionka tylko krój pisma, ewentualnie font, a element nietypograficzony to sygnet, a nie slogan ?Oczywiście no offence, mówię żebyś wiedział na przyszłość, zawsze się taka wiedza przydaje ? 

Wizytówki to tylko jakiś darmowy mockup, jak będziesz potem chciał to i nad wizytówkami możemy pomyśleć. ? 

Edytowane przez legend
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, przedstawiam swoją propozycję.

Sygnet inspirowany jest minimalistycznym wyglądem strony internetowej, kodowaniem i literą K.

Prezentacja.png.2241393ce6c946b9b1d70e532492a828.png

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?

Edytowane przez Saybra
  • Lubię to! 1

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za przesłane prace. Oznajmiam, że zwycięzcę wybiorę w sobotę 2 lutego i sfinalizujemy transakcję.
Najbardziej przypadła mi do gustu praca @Saybra głownie za świetny sygnet i minimalizm, font też jest super. Rozważam też pracę @legend, głównie za font jednak to, że znajduje się ona w środku okna trochę mi nie odpowiada.

@KZK  podoba mi się pomysł, jednak to nie to. "K" i "Y" są zbyt oddalone od reszty, ale efekt i kolorystyka fajna, lecz nie wiem czy pasuje do oferty web development.

@Tomaszenko wciąż podoba mi się sygnet, jednak font nie odpowiada mi do końca. I nie wiem czy jest proporcjonalny wielkościowo do fontu, wydaje się trochę mały.

Dziękuję za przesłane prace oraz czekam na kolejne propozycje. W sobotę wybiorę zwycięzcę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetne prace, nawet nie wiecie jak ciężko mi wybrać zwycięzcę. Aktualnie najbardziej przypadła mi praca od @Saybra, @legend i @KZK.

@CreativeBrand, bardzo oryginalny pomysł, jednak nie chciałbym aby "kv" od "sky" było oddzielone, to jedna nazwa. Pomysł oddzielenia będę stosował w przyszłym zamówieniu na logo mojego bloga podróżniczego o tej samej nazwie :) Dodatkowo trochę zbyt dużo szczegółów.

@MaciekM to niestety nie to.

@mathis zaskoczyłeś mnie tą pracą, bardzo mi się podoba. Zastanawiam się jeszcze czy bardziej podobają mi się pracę z sygnetem czy bez.

@Saybra sygnet i font jest niesamowity. Zastanawia mnie jeszcze jak będzie wyglądał font gdy obijemy drugie "K" w przeciwnym kierunku. Oraz dolny ogonek z "K" połączymy z całością, tak by utworzyć znaki "<" oraz ">", a następnie dać im cienką kreskę w środku w drugim kolorze w kształcie "<" oraz ">", tak by wciąż został czarny border. Aktualnie najlepsza dla mnie praca.

Jutro o godz. 10:00 wybiorę zwycięzcę. Mam już pomysły na kolejne zlecenia.

Edytowane przez Ecosse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za bardzo wiem czy o to chodzi, także przedstawiam takie warianty ? Można to jeszcze lekko pozmieniać, kwestia dogadania.

Prezentacja1-1.png.f9b457daaec0ca892351aa14f6381316.png

I podsyłam jeszcze nową koncepcję z sygnetem ? 

Prezentacja2.png.44020ceb332eefb60c2812978a4408dc.png

Pozdrawiam ? 

• Lubię to! 1

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.