Skocz do zawartości

Początkujący - logo

dem0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Po pierwsze, jako nowy użytkownik chciałbym się przywitać i wszystkich pozdrowić. 

Bawię się czasem w "grafika" tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności. Moja żona zajmuje się make up' em i spróbowałem stworzyć dla niej logo. W związku z tym chciałbym prosić o konstruktywna ocenę z tego co na razie stworzyłem i o cenne rady.

Sam nie wiem czy jest to czytelne dlatego ciekawi mnie zdanie ludzi zajmujących się tym.

Pozdrawiam!

received_430172534391124.png

Okej ? Co do samego logo (a bardziej jego użyteczności) . Moim zdaniem:

1. Przy małym formacie nie ma takiej możliwości aby litery wewnątrz prostokąta były widoczne. Tyczy się to przede wszystkim druku (np. wizytówek, plakatów z eventów gdzie loga są na samym dole, etc.) 

2. Co w przypadku, gdy logo będzie potrzebowało kwadratowej wersji (np. do avatara na facebooku) ? (A będzie, bo nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam research xD) 

3. Drażni, że prostokąt nie jest na środku ? Może usuń poprzeczkę z wnętrza litery A , wtedy wycięcie będzie zarówno belką dla A i E 

4. Coś nie gra z napisem w wersji białej Angelika i Miernik nie są tego samego rozmiaru i są sklejone ? 

Może pomyśl nad inną koncepcją? Coś bardziej kobiecego niż retro? Akurat tematyka beauty jest mega kreatywna i można poszaleć ?Np. coś w tym stylu może?

I'm so thrilled with this stunning master logo I designed for the Lily & Roe Co. brand and can't believe I haven't shared it yet! ⨠.â  The sweet ligatures and botanical details have so much significance for this brand, and I just love how they all fitânestled together like a perfectly stunning little puzzle. Just wait til you see the rest of this beautiful brand!

Pozdrawiam!

• Lubię to! 1

• 2 tygodnie później...

Witam, dzięki za odpowiedź. W sumie żona wspomniała że wolałaby coś konkretnego nie wiem czy kwiatki itp. się jej spodobają. Spodobała mi się ta czcionka retro i skojarzyła ze stylem drogerii Sephora, stąd taki pomysł. Może faktycznie poszukam czegoś bardziej kobiecego, ale odpadają brwi, usta itp. bo są w co drugim logo w tej profesji.

Co do kształtu logo, mam problem ponieważ imię i nazwisko jest długie i dla mnie najlepiej wygląda pisane w jednym ciągu. Dlatego ciężko mi uzyskać coś w kwadracie. Z wizytówkami nie powinno być problemu bo sobie również logo robiłem sam też jest podłużne a na wizytówce wygląda spoko, nawet z efektem UV chociaż czcionki są małe i cienkie. Wygląda to tak jak na zamieszczonym zdjęciu któremu nie oddaje efektu bo jest robione po cirmku, ale podłużne logo się zmieściło ?

IMG_20190218_174830.jpg

• Lubię to! 1