Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ha3n

Logo firmowe

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo, logotyp, grafika

Tematyka: Firma budowlana, kostka brukowa, ogrody, usługi koparkami , usługi transportowe

Dodatkowe informacje:  Potrzebuje przerobić swoje aktualne logo, tak żeby wrócić do starej nazwy, oraz dołączyć do niego ciekawie podpisy żeby ładnie wyglądało, a także chciałem dorobić do niego ciekawa grafika prezentująca moje najważniejsze kierunki, czyli kostka brukowa(lub człowiek układający kostkę),  koparka, wywrotka +(ew. ogrody) czyli jakaś grafikę na wzór mojego szkicu.
Aktualny sygnet i wzór logo myślę że można zachować , gdyż sygnet jest ciekawy a sam wygląd logo jest ładny, chcę go tylko ładnie połaczyć z podpisem głównym oraz z pozostałymi podpisami odnoszących się do usług.
Dodatkowo chcę dorobić do loga grafikę która opisywałem wyżej , którą będę zamieszczał na szyldach, czy koszulkach firmowych
W razie pytań lub gdy potrzeba więcej szczegółów proszę pisać
W załączniku przekazuje pozostałe informacje

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Kwota wynagrodzenia: 100-200 pln

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: dowolny

Kontakt: norbert[at]han-bud.com oraz pw

Edytowane przez ha3n

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ha3n Informuję z góry, że ilustracje, które znajdują się na dole bannera wziąłem z ogólnodostępnego zbioru vectorów jak coś ?

ghal.png.b9ea39df6e413ee8ced6ebe7836e9622.png

prez.png.91540865daea797a76331fba89aee636.png

sssa.png.0924111095b6fbc5169a261a286a3fac.png

Edytowane przez LooksGreat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głównie mnie interesuje wykonanie loga z połączenia  3 motywów (koparka, wywrotka, układanie kostki) co opisywałem wyżej (ale przykłady podałem niżej ) , bo reszta to tylko dopasowanie aktualnego logotypu który mam i którego nie będe zmieniał, może trochę źle temat opisałem.
Dla zainteresowanych proszę przyjąć tę wyższa kwotę budżetu , jestem otwarty również na propozycje
Widzę nawet podobne prace tutaj w temacie

il_570xN.1526753578_ltja.jpg

depositphotos_78994382-stock-illustratio

400_F_135520973_YXJNIqRradPCbAzU1Yb4qxqX

Edytowane przez ha3n

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

podpis-grafinity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.