Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
twin

Plakat z terminarzem

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Plakat

Tematyka: Sport, piłka nożna

Dodatkowe informacje: Witam, zlecę wykonanie dość prostego zlecenia na początek, mianowicie plakatu w formacie A3, który miałby przedstawiać terminarz spotkań na najbliższą rundę rozgrywkową. Plakat w kolorystyce niebiesko-żółtej, oczywiście dobrze widoczny herb z załącznika, u góry adres naszej strony i facebook, niżej większy napis "SPARTA" Osobnica, a jeszcze niżej "WIOSNA - SEZON 2018/2019". W dalszej części oczywiście terminarz, gdzie przy nazwie drużyny chciałbym jej herb (w różnej jakości można znaleźć

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

(pewnych rzeczy nie ominiemy, można zapewne w lepszej jakości znaleźć w sieci)). Kolejność spotkań znaleźć można

(trzeba zjechać do 14-stej kolejki). Na datę oraz godzinę trzeba wstawić przy każdym spotkaniu pole, gdzie będzie można ją wpisać. "SPARTA" Osobnica powinna być wpisana na inny kolor - po prostu żeby się wyróżniała na tle pozostałych drużyn. Na samym dole miejsce na wstawienie partnerów, na wzór

Plakat zapewne trzeba zrobić w pionie, bo w poziomie się nam chyba nie zmieści. Najbardziej skomplikowane będzie wstawienie tych herbów, bo nie zachwycają jakością (jakby ktoś chciał, to w sieci można poszukać lepszej jakości, gdyby któryś był na prawdę słaby). Większość plików to jpg, więc albo w białych okręgach, albo sam nie wiem jak je wkomponować :) Link do naszego herbu:

Kwota wynagrodzenia: 40-50 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto

Termin wykonania: 18.02.2019

Kontakt: PW bądź mesf@wp.pl

• Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Denilson1989  Jest blisko tego, czego oczekiwałem. Można w sumie darować sobie miejsce na wpisanie wyniku, bo będzie to w kilku miejscach i nikomu się nie będzie chciało jeździć tego uzupełniać :) Bez pól na wynik, plakat myślę zyska na czytelności. Datę zrobimy w formacie DD.MM, nie ma potrzeby wpisywania roku, bo też lepiej, żeby było więcej miejsca i było wszystko bardziej czytelne.

Propozycja - może każdą kolejkę dałoby się troszeczkę odseparować od innych jakimś delikatnym obramowaniem? Mapka jest bardzo trafionym pomysłem, lecz jakby troszkę ginie między tymi spotkaniami, może to by sprawiło, że byłaby bardziej widoczna.

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, 

wybrałem propozcyję 

.

Dzięki wielkie do następnego razu :)

Edytowane przez twin
Zapomniałem podziękować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

podpis-grafinity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.