Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Jestempawel plagiat


Gary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad miesiac temu wykonal dla mnie zlecenie za 100 zl mialo to byc layout portfolio wiem ze niska cena ale myslalem ze ktos sie podejmie. Okazalo sie ze mi sie spodobalo aktualnie programuje i sie ucze i wykonuje zadania z oewnej grupy na facebook week dev challenge i jakie bylo moje zdziwienie gdy jedno z zadan ktore przewiduje programowanie jest nim niby moj layout.

 

 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gary napisał:

Nie wiedzialem. Gosc nie jestem zbanowany tylko ma range uzytkownik i 42 punkty reputacji wydawal sie wiarygodny

Został zbanowany kilka zleceń po Twoim, miał na koncie 7 ostrzeżeń, więc nie mógł w żaden sposób na forum się z Tobą skontaktować, musiało to być wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
3 godziny temu, Nudream napisał:

Kiedyś była taka opcja blokowania ip na forach, więc może to?

Z tym jest więcej problemów niż pożytku.

Na bierząco sprawdzamy czy ktoś nie robi multikont, oraz w miarę możliwości przeglądamy zlecenia. Nic więcej nie możemy z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.