Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo dla sklepu internetowego.

Tematyka: sklep internetowy

Dodatkowe informacje: logotypem powinna być nazwa Borme. Może być to logo wykonane z samego napisu z jakimś charakterystycznym elementem(np. połączenie liter, przecięcie itp.), lecz personalnie byłbym bardziej skłonny aby logo było z sygnetem (sklep będzie zajmował się sprzedażą mebli tapicerowanych, zwłaszcza o małym gabarycie: pufy, krzesła).
Tutaj liczę na kreatywność. Oczywiście obie wersje  rozpatrzę.

Kwota wynagrodzenia: 250zł

Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy

Termin wykonania: brak

Kontakt: borme@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie które wkleiłeś powyżej, jest zleceniem mojego znajomego który polecił mi to forum. Tak jak i on, ja również poszukuję grafiki dla własnej marki.

Myślę że skopiowanie postu znajomego i przerobienie go na własną potrzebę, nie stanowi tutaj jakiegokolwiek problemu? Zależy mi tylko aby potencjalni ludzie którzy będą chcieli zaprojektować dla mnie logo, wiedzieli czego od nich oczekuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tiamin nie sądzisz, że przesadzasz? Nie mówię, że popieram tego typu sytuację, bo rzeczywiście jeżeli pisze się zlecenie za 250 zł, to wypadałby przysiąść te 10-15 minut i napisać porządny temat, ale też nie widzę z tym jakiegoś wielkiego problemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

twoja propozycja nie jest zła, lecz chciałbym poczekać aby porównać inne loga. W załączniku przesyłam zdjęcie przykładowego mebla (ławeczki) którego kształt może znaleźć się  jako sygnet w logu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

Bardzo mi się podoba pierwsza z dwóch powyższych opcji (ew. zmiana kolorystki). Tak czy inaczej wciąż czekam na inne propozycje, prawdopodobnie do okolic najbliższej niedzieli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez heraqu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

dziękuję za zmianę kolorów, lecz powyższe kompozycje to nie jest "to".

Można spróbować jeszcze odcienie brązu / kawy, lub spróbować nawet zmienić dolny kolor na jakiś ciemny orzech a wówczas górę na odcienie szarego, grafitu lub inny dobrze współgrający kolor.

W każdym razie świetna robota i na chwilę obecną faworyt na tle dotychczasowych propozycji.

A innym przypominam że wciąż czekam na wasze propozycje! ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Najmocniej przepraszam za brak wpisów podczas ostatnich kilku dni. 

W chwili obecnej bardzo podoba mi się projekt użytkownika @LooksGreat i od początku jest on faworytem. Lecz propozycja @CreativeBrand również bardzo przypadła mi do gustu. Podoba mi się zamysł tego projektu, mam na myśli położenie nazwy firmy pod logotypem wraz z padającym na niego cieniem.

Tak więc tworząc kolejne projekty, zwróciłbym uwagę na powyższe propozycje tych panów i posiłkowałbym się ich zamysłem.

Na samym początku gdy tworzyłem temat, podawałem czas realizacji do niedzieli. Niestety lub stety, termin uruchomienia sklepu internetowego ciągle się przedłuża, tak więc na wykonanie loga również będzie więcej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne propozycje:

Edytowane przez Tiamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.