Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Co po szkole średniej ?


wikuras
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Michał,

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc kończę technikum kierunek "mechatronik".Niestety ten kierunek to był mój błąd oraz ta szkoła, lecz właśnie tam na informatyce odkryłem swój "talent" a mianowicie grafika mi sie mega spodobała. Matury raczej nie zdam wiec studia odpadają a nawet bym nie chciał. Pytanie co dalej ? Jak z pracą, czy pytają o szkołe itp ? Planuje otworzenie swojej strony ale co jak to nie wyjdzie ? Czy robic jakiś kurs czy coś ? Ostatnio siedze po 4-5h dziennie przy photoshopie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

"Planuje otworzenie swojej strony ale co jak to nie wyjdzie?" – po co Ci ta strona? Co na niej będzie? Masz na myśli portfolio czy coś innego?

Na tym etapie, proponowałbym wykonać kilka złożonych projektów do portfolio, a następnie w wakacje składać do firm swoje CV nawet na staż. Wysyłaj CV nawet do firm, które nie prowadzą obecnie rekrutacji, ponieważ może akurat w niedługim czasie ktoś im będzie potrzebny i będą o tobie pamietać ?

Jeżeli nie masz konkretnych planów to i tak polecałbym iść na studia związane z grafiką, firmy mają dofinansowania itp. za studentów, chętniej ich biorą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.