Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
St0pa

Logo dla browaru domowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję logo dla browaru domowego w grafice wektorowej. Chodzi o przerobienie szklanki do piwa o nazwie "Craft master one" na stopę. Szklanka wypełniona piwem a z wypryskującej piany od piwa ułożyć palce stopy oraz napis SYRiusz. Logo powinno być proste i nowoczesne.

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Piwowarstwo domowe

Dodatkowe informacje: grafika wektorowa

Kwota wynagrodzenia: 100 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: 07-04-2019

Kontakt: st0pamat@gmail.com

Edytowane przez St0pa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Niestety niezgodne z opisem. Jako stopa powinno być szkło craft master one a jest użyte weizen glass. Brak motywów związanych ze stopą. Szkło do piwa powinno być jako stopa a palce z wychlapującej się piany.

Poniżej dołączam przykładowe grafiki, na jeden szkło craft master one, na drugim wychlapująca się piana (ułożyć to co się wychlapało w palce stóp. Całość może być w komponowane w podobny kapsel na na dołączonym przeze mnie zdjęciu żeby można było ładnie wpasować napis: SYRiusz albo Browar SYRiusz. Kolorystyka: piwny, zielony, niebieski, biały (nie trzeba użyć wszystkich, według uznania żeby pasowało)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się. Jedyna zmiana jaka mi się nasuwa to przesunięcie napisu trochę niżej i pomiędzy logo i napisem dodać sporo mniejsze słowo "Browar" na szerokość tego podkreślenia i z niższą czcionką.

Jeżeli byłbyś/aś przygotować mi w 4 nieznacznie różniących się wersjach i sprzedać mi wszystkie w cenie to biorę nawet dzisiaj. Poniżej wersje:

1. Ta co wyżej tylko ze wspomnianym wcześniej napisem Browar
2. Sam napis  SYRiusz ze słowem "Browar" (nad). Całość podkreślona tak ja szkło na obecnym, a zamiast literki "i" właśnie to ładne szkło/stopę jak w obecnym.
3. Wersja nr 1 ale czarno-biała.
4. Wersja nr 2 ale czarno-biała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

podpis-grafinity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.