Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Gdzie szukać ilustracji?


dezet994
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez wuodek,

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Ostatnio też się zacząłem nad tym zastanawiać. Jeśli np. na Freepik mam darmową licencję, ale w materiałach do druku trzeba umieścić autora

Cytat

Umieść frazę licencyjną blisko miejsca publikacji zasobu. Jeśli nie jest to możliwe, umieść go w sekcji z przypisami.

Na przykład: “image: Freepik.com”. Ta okładka została zaprojektowana przy użyciu zasobów z portalu Freepik.com

A co jeśli chcę użyć jakiejś grafiki, wektora np. w wizytówce, albo innym projekcie do druku, gdzie po prostu nie ma miejsca na taki zapis?

Jak tworzę wizytówkę, albo projekt do druku na szkle to nie mogę używać gotowych materiałów?

A może są strony, gdzie można za darmo i komercyjnie korzystać z plików bez konieczności wspominania o autorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.