Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane PROGRES umiejętności grafika!


Hrupioncy
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez PatrycjaPe,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie do Was, koledzy po fachu.. Grafiką zajmuję się naprawdę długo.. 

Początki były z pasji i chęci zdobywania umiejętności, później przerzuciłem to bardziej na zarobki i tak czas leciał, a z nim kolejne projekty. Od kilku tygodni zastanawiam się ciągle, co mógłbym robić dalej w temacie grafiki, żeby dalej progresować z grafiką, robić rzeczy bardziej "premium" i po prostu wznosić swój poziom.

Mieliście kiedyś podobny "problem" do pokonania? Dać krok dalej i poprawiać swoje prace.. Gryzą mnie ambicje i muszę trochę wznieść wyżej swoje projekty. 

 

Z góry dzięki za każde rady. Pozdro wszystkim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam książki to raz, dwa to nowe programy ? no i oglądanie dużo prac najlepszych grafików i agencji to jest mocno inspirujące i uczące nowych trendów. 

Ciągła praca też rozwija, więc jeśli będziesz miał klientów będziesz chciał grafikę podnosić o kolejny poziom

?

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

w tych czasach grafik to "szeroki" zawód ?
Do książek nie jestem przekonana, bo czasem nie nadążają nad stanem rzeczywistym .. ale co kto lubi ?

Jeśli kręci Cię DTP to tu jest pewnie duże pole do popisu, aczkolwiek to nie moje klimaty .

Jeśli digital - Prócz ogarnięcia wszystkich super-łał-extra nowości w Photoshopie CC, masz np. do wyboru wektory w illustratorze, które następnie możesz zanimować w After Effects i za pomocą Lottie wrzucić na stronę zaprojektowaną w XD'ku.  ?

Są tez social media, projektowanie pod nie może być wyzwaniem, gdy poznajesz grupy docelowe i wymagania portali. 

Według mnie jednak najlepiej rozwijają skille (niestety) duże long-termowe projekty w kilkuosobowych zespołach w dużych agencjach.  ?

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.