Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów grafików.

Chciałbym dziś złożyć Wam ofertę zaprojektowania logo, które dumnie będzie zdobić nasze klubowe auta, jak również będzie umieszczane na gadżetach, typu koszulki, smycze, kubki itp.  
Nasz profil -> 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Najciekawsze prace zostaną przesłane do wglądu dla 30 członków klubu Volvo Team Podlasie, następnie drogą głosowania zostanie wybrana najlepsza. Nie wykluczamy dalszej współpracy.

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Motoryzacja

Dodatkowe informacje: Zależy nam aby utrzymać w jakimkolwiek stopniu dotychczasową przyjętą tematykę "Łosia". Przykład w załączniku. Pragniemy jednak wyróżnić się i zidentyfikować się z naszym rejonem, czyli dokładnie województwem Podlaskim. Do logo można użyć łosia lub np. żubra. Tylko błagam, nie może wyglądać jak jeleń ?

Proszę o przygotowanie "Logo w tarczy" (tak jak na obrazku załączonym niżej) i bez niej. W tarczy powinno znaleźć się "VTP", lub "VOLVO TEAM PODLASIE"

Logo "z tarczą" będzie wykorzystane jako nalepka 3D na auto. Jeżeli będzie bardzo dobrze wyglądać, zostanie użyte również na kubkach, koszulkach itp. Jeżeli nie, będziemy używać wersji bez "tarczy".

Kwota wynagrodzenia: 200- 400 zł w zależności od jakości pracy. Fajnie jeżeli dostaniemy FV, jednak nie jest to wymóg konieczny.

Sposób wynagrodzenia: Przelew, lub wysyłka przeniesień praw autorskich kurierem za pobraniem. Preferowana wersja za pobraniem.

Termin wykonania: 21/04/2019

Kontakt: poprzez maila: volvoteampodlasie@gmail.com

Dla zwycięzcy konkursu podam prywatny telefon i dogadamy szczegóły, ewentualne poprawki.

Edytowane przez elvis_021
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto moja propozycja. Nie wiem na ile mile widziane jest odchodzenie od oryginału, więc postarałem się jedynie dopasować i spersonalizować oryginalny herb. Dorzucam jeszcze ewentualną wersję z czerwonym gradientem, który w połączeniu z żółtym nawiązuje do herbów Podlasia, Białegostoku, Jagielloni itd. Zwierzę to oczywiście sugerowany żubr, od siebie dorzuciłem oponę samochodową ,na której stoi. 

Wersja bez herbu zapewnia dużo większą czytelność, więc myślę że przyda się też do niestandardowych zastosowań.

Jeśli chodzi o dostarczenie dokumentów z prawami autorskimi mogę to szybko zrobić osobiście, bo zgaduję że również jest Pan z Białegostoku.

W razie pytań czy sugestii zapraszam do kontaktu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Modum Dla Żuberka przydałby się jeszcze dwie nóżki ? Oponę jakby zamienić na pegasusową -> 

to już by nabierało to kształtów. W ramach eksperymentu chcielibyśmy też zobaczyć wersje z samym VTP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żuberki rzadko kiedy wystawiają nóżki na zdjęciach, stąd takie podejście. ? Myślę, że teraz, z wystawionym kopytem wygląda dynamiczniej i nie ma wątpliwości co do ilości kończyn. Przy samym VTP zmieniłem trochę wielkości tekstu i sygnetu, żeby uniknąć zbyt dużej ilości pustej przestrzeni.

Edytowane przez Modum
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może tak ?

• Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Przedstawiam swoją koncepcję logo.

Jest Łoś, jest cover logo volvo i jest też herb. Postawiłem na prostotę i minimalizm. W razie gdyby styl nie odpowiadał mam inne koncepcje. ? 

Pozdrawiam!
Maciek M.

• Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam konkurs przed czasem, nie widzimy sensu kontynuowania go aż do świąt.  Wybraliśmy pracę użytkownika 

image.png.92ddc1320cb37c47babf3397f4f4666f.png.c5b7bdedf4c64d30be4873daa093172a.png

• Aha? 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

bannergrafinity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.