Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
szyna90

logo do zdjęć, pędzel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taką prośbę czy mógłby mi ktoś pomóc w zrobieniu pędzla do podpisywania zdjęc w photoshop CC. Kilka lat temu miałem zrobiony pędzel do opisywania zdjęc , ale robiłem reinstalacje systemu i mi się usunał, i teraz nie mogę sobie przypomnieć jak to można zrobić, wtedy udało mi się zrobić to za pomocą jakiegoś tutoriala, ale teraz nie mogę już tego znależć, i nie wiem w ogołe jak to zrobić żeby wyszło takie logo, a chcę mieć taki sam wygląd tego napisu żeby tak samo wyglądało na wszystkich zdjęciach. czy mógłby ktoś krok po kroku opisać jak się tworzy od nowa pędzel, i jakich opcji użyć żeby wyszedł taki sam efekt? 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za odp, ale nie wiem jak zrobić znak wodny, a ten napis robiłem sam i pamiętam że pozniej uzywalem pędzla i na każdym zdjęciu tylko klikałem i wkejałem tan napis. A teraz nie wiem jak zrobić ten napis żeby był taki sam, nie pamiętam jakie zastosować te nakładki, pogrubienie żeby wyglądał on tak samo. Jest ktoś w stanie pomóc jak krok po kroku to zrobić, jakich użyć opcji? Zależy mi na takim samym wyglądzie, a próboje już któryś raz i nie jestem w stanie go zrobić:D niby taki prosty ale nie moge się połapać, i jestem zielony w obsłudze photoshop, ten wykonywałem z jakimś filmikiem, ale to było kilka lat temu. posiadam photoshop CC. Mógłby ktoś pomóc, opisać jak go wykonać i jak to zapisać żebym mógł go uzywać do różnych zdjęć? zapłacę za pomoc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi