Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć

Jestem tutaj totalnie nowy, zjednego powodu... Pomyslalem sobie , ze zapytam sie o jedna bardzo wazna dla mnie kwiestie...

Czy dostane sie do wymarzonego technikum XDD Tak, głupie pytanie zwłaszcza na forum zwiazanym z grafika, ale to wlasnie chce do takiego technikum isc.  Pytanie totalnie niezwiazane z grafika, ale coz warto sprobowac.

Tak wiec, czy dostane sie do technikum grafiki i poligrafi? Hah

Moja srednia to ok. 4.60- 4.80 ?

Obstawiam, ze po podliczeniu ocen i wynikow z egzaminu bedzie to ok. 120-135 ptk, bo ogolnie zawalilem matme :PP

Co wy na to? Moze akurat jest tutaj ktos taki co zna sie na tym i mi odpowie :DDD

Sorki, ze czegos tutaj nie ogarnalem, jak mowie jestem nowy i jak cos to po prostu usuncie posta hehe 

Edytowane przez Velpy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że zamiast pytać na forum, powinieneś sprawdzić wymagania punktowe danego profilu w technikum. ? Na pewno gdzieś na ich stronie znajdziesz progi punktowe z lat poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z taką średnią moim zdaniem to spokojnie. 

Za moich czasów w moim technikum nie było grafiki, a teraz jest. I powiem wam szczerze, że jak chodziłem sam do szkoły to miałem większe pojęcie o grafice niż Ci nauczyciele.

Pokończyli podyplomówki i teraz "uczą", są tam takie agenty jak wf-ista, historyk, nauczyciel od jakiegoś gotowania, czy ekonomista ? Jak sam się nie nauczysz to nikt Cie w technikum nie nauczy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie, to bylem na dniach otwartach i maja tam super pracownie graficzna, wszystko nowe w tym roku zrobione i wydaje mi sie , ze nauczyciele byli bardzo ok... Zastanawiam sie tez, czy nie isc na informatyke , a grafiki uczyc sie na wlasna reke jak to jest teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty lepiej popytaj, czy oni uczą zasad projektowania, wpajają jak wyczuwać style, mieszać je, jak prowadzić interakcje z klientami a nie na pracownię. Po technikum zostaniesz bez pracowni, ale jeśli wpoją Ci takie podstawy grafiki - kompozycję, rysunek, podstawy przedsiębiorczości, zasady projektowania (spady, kolory, rozdzielczości) to na pewno coś wyniesiesz. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W koncu bede tam 5 lat, wiec na pewno cos wyniose hehe...  Coz, ciezka decyzja , wiec dlatego pisze tutaj na forum , czy ktos sie orientuje jak i co ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi