Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Technik grafiki :D


Velpy
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Vienna,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem tutaj totalnie nowy, zjednego powodu... Pomyslalem sobie , ze zapytam sie o jedna bardzo wazna dla mnie kwiestie...

Czy dostane sie do wymarzonego technikum XDD Tak, głupie pytanie zwłaszcza na forum zwiazanym z grafika, ale to wlasnie chce do takiego technikum isc.  Pytanie totalnie niezwiazane z grafika, ale coz warto sprobowac.

Tak wiec, czy dostane sie do technikum grafiki i poligrafi? Hah

Moja srednia to ok. 4.60- 4.80 ?

Obstawiam, ze po podliczeniu ocen i wynikow z egzaminu bedzie to ok. 120-135 ptk, bo ogolnie zawalilem matme :PP

Co wy na to? Moze akurat jest tutaj ktos taki co zna sie na tym i mi odpowie :DDD

Sorki, ze czegos tutaj nie ogarnalem, jak mowie jestem nowy i jak cos to po prostu usuncie posta hehe 

Edytowane przez Velpy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taką średnią moim zdaniem to spokojnie. 

Za moich czasów w moim technikum nie było grafiki, a teraz jest. I powiem wam szczerze, że jak chodziłem sam do szkoły to miałem większe pojęcie o grafice niż Ci nauczyciele.

Pokończyli podyplomówki i teraz "uczą", są tam takie agenty jak wf-ista, historyk, nauczyciel od jakiegoś gotowania, czy ekonomista ? Jak sam się nie nauczysz to nikt Cie w technikum nie nauczy ?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie, to bylem na dniach otwartach i maja tam super pracownie graficzna, wszystko nowe w tym roku zrobione i wydaje mi sie , ze nauczyciele byli bardzo ok... Zastanawiam sie tez, czy nie isc na informatyke , a grafiki uczyc sie na wlasna reke jak to jest teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Ty lepiej popytaj, czy oni uczą zasad projektowania, wpajają jak wyczuwać style, mieszać je, jak prowadzić interakcje z klientami a nie na pracownię. Po technikum zostaniesz bez pracowni, ale jeśli wpoją Ci takie podstawy grafiki - kompozycję, rysunek, podstawy przedsiębiorczości, zasady projektowania (spady, kolory, rozdzielczości) to na pewno coś wyniesiesz. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.