Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane [2500zł] PC do grafiki


macioprojekt
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez tanuki,

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak @wuodek powiedział. Ja swoje początki zaczynałem na laptopie zakupionym 2000zł 6 lat temu. Dało się na tym pracować i wiele rzeczy się nauczyłem. To co mi przyszkadzało to mały ekran 15 cal i słaba matryca. Jeśli chodzi o zakup komputera najlepiej złożyć. Proponowałbym bardziej się skupić na procesorze niż na karcie graficznej i  nie oszczędzać na pamięci RAM ?
Najlepiej jakbyś podesłał linki do zestawów które masz na oku do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że jak zamierzasz kiedyś pracować z video również w pakiecie Adobe na premiere pro to warto mieć dobrą kartę graficzną z nVidia. GTX. Jest tam takie coś jak CUDA gdzie filmy renderuje karta graficzna - przeskok w szybkości programu i renderowaniu jest jak granie w gry z 2019 roku na kompie za 2 tys a za 6 tys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
  • Rozwiązanie

Bierzesz sobie w google i wpisujesz, zestawy do grafiki 2500zł, wyskakuje masa różnych przykładów popartych jakimiś recenzjami czy opiniami.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Trzeba trochę poszukać, wszystko jest w internecie tak naprawdę, ja to bym użył forum w ostateczności, a nie jako pierwszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie złożeniem PC'ta zajął bym się sam, albo oddał do zaufanego serwisu. Niby koszt operacyjny będzie trochę większy (cena złożenia), ale oszczędzisz prawdopodobnie nerwów. Co jest chyba rozsądniejszym wyjściem. Trochę opowieści i własnych przeżyć mam co do sklepów elektronicznych... Poza tym można coś zmienić w koszyku, albo dołożyć po prostu 130zł do procesora jak budżet nie jest sztywny: 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.