Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane alexi


Kozaki2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, założyłem na forum zlecenie płatne dotyczące loga dla gry mobilnej. We wiadomości prywatnej odezwał się użytkownik @alexi ze swoją propozycją. Przypadła mi od razu do gustu więc poprosiłem numer konta i przelałem kwotę ze zlecenia. Otrzymałem na maila plik .psd (w tym psd właściwie nic nie było, dwie warstwy, jedna logo, druga tekst i to w dodatku nie edytowalny ale nie przeszkadzało mi to) i byłem zadowolony. Zdziwiłem się jednak gdy natrafiłem na to samo logo użyte w innym miejscu. Z użytkownikiem alexi kontakt się urwał, nie odpisuje na wiadomości z prośbą o wyjaśnienia.

Wszystko mam w wiadomościach prywatnych na forum, w razie potrzebny mogę udostępnić. Logo które otrzymałem jest w załączniku i logo które odnalazłem na FB strony At Rallis:

 

Użytkownik alexi tak jak napisałem ignoruje moja wiadomości więc zgłaszam sprawę tutaj.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzyskać pieniędzy raczej się nie uda, na przyszłość polecam przeczytać regulamin forum @Kozaki2.

W razie gdyby @alexi chciał coś dodać ma na to jeszcze 24 godziny, następnie blokuję konto.

 

Cytat

§5 Zlecenia

1. Tematy ze zleceniami możemy "odświeżać" co 24 godziny.  

2. Zabrania się zachęcania do wykonania pracy w danym zleceniu (w wiadomości prywatnej, czacie itp.) - użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem. W przypadku aktywnego popełnienia tego błędu może stracić przywilej składania zleceń.  

3. Zakazuje się oceniania, bądź komentowania prac dodanych przez użytkowników.

4. Każde zlecenie powinno być napisane według wzoru obowiązującego w danym dziale.  

5. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za próby oszustwa dotyczące płatności pieniężnych bądź innych form płatności.  

6. Składając zlecenie płatne użytkownik zobowiązany jest do uwzględnienia formy płatności. W przypadku nie zrobienia tego temat zostanie zamknięty.  

7. Zakazuje się wykonywania zleceń poza tematem, mailowo czy poprzez system prywatnych wiadomości, itp. Zleceniobiorca musi dodać swój projekt do tematu w celu weryfikacji dla dobra zleceniodawcy.

8. Zleceniodawca musi posiadać prawa autorskie do materiałów, które chce mieć na projekcie i załączył je do zlecenia.

9. Każde płatne zlecenie powinno posiadać budżet minimum 50 zł (prace nie spełniające tego wymagania będą akceptowanie jedynie wtedy, kiedy faktycznie zlecenie jest bardzo proste). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wuodek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.