Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Escobar

Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Firma Ogólnobudowlana

Dodatkowe informacje: Nazwa firmy to Świs-Mar. Chciał bym, żeby w logo znalazł się Świstak ale taki animowany nie prawdziwy np w stroju roboczym z jakimiś narzędziami w rękach albo w jednej ręce, a w drugiej kciuk w górę. Naprawdę tutaj niech zadziała wyobraźnia. Zaznaczam, że jeśli pojawią się jakieś propozycje (a mam nadzieje, że tak) to oprócz mnie zaakceptować pracę musi też wspólnik)

Kwota wynagrodzenia: 200zł

Sposób wynagrodzenia: Najwygodniejszy dla autora

Termin wykonania: Teoretycznie nie ma terminu. Praktycznie kupiliśmy z kolegą busa i chcieli byśmy jakoś się na nim zareklamować. I żeby na koszulkach coś oprócz napisów też coś było.

Kontakt: 514960080

Edytowane przez Escobar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przepraszam ale nawet nie zauważyłem, że zrobiłem błąd. Nazwa firmy to ŚWIS-MAR. Już poprawiłem u góry.

Edytowane przez Escobar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprobojcie z prawdziwym Świstakiem  w kasku bo strasznie biedne te loga jak za 2 stówy 

• Haha 1
  • Aha? 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, za dwie stówki to aż poszedłem do zoo i upolowałem taki okaz. Mam nadzieje, ze teraz sie spodoba

XD

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to pierwsze logo od Mathisa jest zdecydowanie najlepsze. Inaczej. Najbardziej profesjonalne. Oceniam tą pracę obiektywnie. Nie pierwszy raz zlecam taką pracę i wiem, że niektórzy z was mają wielki potencjał jednak w wykonaniu tego zlecenia mało kto widzi je poważnie, powiem więcej.. niektórzy widzą tylko PLNY. Po tym wpisie pewnie się na mnie rzucicie, w każdym razie dziękuję za nadesłane propozycje.
PS. Nie rozumiem jednak dlaczego pokazujecie swoje prace bez znaków wodnych. Każdy może tu wejść i zabrać co mu się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

podpis-grafinity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.