Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Wizytówka, logo i ulotka

damiantrener
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

czy ktoś z Państwa jest chętny na wykonanie mi loga, wizytówki oraz ulotki sprzedażowej dla trenera personalnego?

Nic skomplikowanego i bardzo notowskiego nie potrzebuję, chcę żeby to było estetycznie wykonane.

Jakie to w ogóle są koszta? Cena oczywiście gra rolę ;) proszę o info priv lub tutaj.

Jesli potrzeba więcej info to proszę o wyrozumiałość, takie rzeczy to nie mój świat ;)

Szczegóły co tam ma się znaleźć bym podał.

@damiantrener

Proszę się zastosować do poniższego wzoru:

Rodzaj pracy:

Tematyka:

Dodatkowe informacje:

Kwota wynagrodzenia:

Sposób wynagrodzenia:

Termin wykonania:

Kontakt:

podpis-grafinity.jpg

Rodzaj pracy: ? ?

Tematyka: Ulotka, wizytówka, logo

Dodatkowe informacje

Czy ktoś z Państwa jest chętny na wykonanie mi loga, wizytówki oraz ulotki sprzedażowej dla trenera personalnego?

Nic skomplikowanego i bardzo notowskiego nie potrzebuję, chcę żeby to było estetycznie wykonane.

Jakie to w ogóle są koszta? Cena oczywiście gra rolę ? proszę o info priv lub tutaj.

Jesli potrzeba więcej info to proszę o wyrozumiałość, takie rzeczy to nie mój świat ?

Kwota wynagrodzenia: 300pln da radę? ?

Sposób wynagrodzenia: przelew tego samego dnia

Termin wykonania: kilka dni roboczych

Kontakt: tel 513061856 (proszę o sms, często nie mogę odebrać) lub tutaj

Godzinę temu, PandaDesign napisał:

Chętnie podejmę się wykonania - zapraszam do kontaktu.

7. Zakazuje się wykonywania zleceń poza tematem, mailowo czy poprzez system prywatnych wiadomości, itp. Zleceniobiorca musi dodać swój projekt do tematu w celu weryfikacji dla dobra zleceniodawcy.

podpis-grafinity.jpg

18 minut temu, Adipe napisał:

7. Zakazuje się wykonywania zleceń poza tematem, mailowo czy poprzez system prywatnych wiadomości, itp. Zleceniobiorca musi dodać swój projekt do tematu w celu weryfikacji dla dobra zleceniodawcy.

OK przepraszam ?

w takim razie proszę o podanie tutaj informacji jakie mają znaleźć się na wizytówce / ulotce - informacje ogólne (np. wizytówka czy tylko dane kontaktowe czy również informacje ogólne na temat usług)

1 minutę temu, PandaDesign napisał:

w takim razie proszę o podanie tutaj informacji jakie mają znaleźć się na wizytówce / ulotce - informacje ogólne (np. wizytówka czy tylko dane kontaktowe czy również informacje ogólne na temat usług)

@damiantrener

podpis-grafinity.jpg

• 2 tygodnie później...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

podpis-grafinity.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.