Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dejwolek

4 POTWORKI DO BAJKI DLA DZIECI

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy:  grafika/rysunek

Tematyka: 4 potworki do bajki dla dzieci.

Dodatkowe informacje: Potrzebuję 4 postaci/potworków o prostych kształtach do bajki/eventów tematycznych dla dzieci.  2 postacie w wersji męskiej i 2 w żeńskiej. Dobrze by było gdyby potworki się od siebie różniły kształtem, kolorem, jakąś fryzurką itd. Chciałbym każdej postaci użyć osobno, tak aby każda była odpowiedzialna za coś innego, więc dobrze byłoby zrobić je oddzielnie. Preferowane kolory to niebieski, czerwony, zielony, i żółty. Potworki mogą być podobne np do minionków itd. Niżej wrzucam jakiś przykład

Kwota wynagrodzenia: 150-200zł w zależności od wykonania 

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: do 20.08.2019

Kontakt: Wiadomość prywatna lub tel 606-707-464

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Przesyłam propozycje pierwszego "potworka".
Proszę o informację czy taka stylistyka jest odpowiednia. Pozostałe przygotuję po zaakceptowania poniższej koncepcji.

Projekt jest w pełni modyfikowalny - możliwość nanoszenia dowolnych zmian.

sygnatura.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja. Całość w wektorach. Proszę o informacje czy wpasowuje się w stylistykę. Mogę również wykonać ilustracje z większą ilością szczegółów ale to już na inną kwotę. 

baner jab.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dawid_modelu  "potworek" nie jest zły, uważam że  nie pasuje kolorystyka no i dobrze byłoby gdyby  był w całości z nogami itd. Jeżeli masz ochotę coś pozmieniać, zmienić kolory to chętnie zobaczę. Nie zamykam się absolutnie też na Twoją pracę, ale nie daję gwarancji że wybiorę akurat ją.

@JustABox  praca która póki co jest chyba najbliżej moim oczekiwaniom, i najbardziej pasuje. Podoba mi się że potworek jest uśmiechnięty i pozytywny. Chętnie zobaczyłbym pozostałe 3 potworki. 

@Blaza  Bardzo fajny pomysł, jednakże zależałoby na różnorodności wśród stworków. Jeden z nich może mieć np rogi i być  duszkiem ale w kolejnych poszukałbym czegoś innego. Mimo tego że są to potworki to muszą się dzieciom dobrze i pozytywnie kojarzyć ( uśmiechnięta buźka itd) 

Jest jeszcze troche czasu do końca terminu więc póki co konkretnie na nic się nie decyduję, ale już po tych kilki pracach mogę śmiało stwierdzić że na pewno coś wybiorę. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za kilka dni zwłoki. Dziękuje wszystkim, którzy poświęcili czas na wykonanie projektów.  Najbliżej jest mi praca @JustABox  którą zdecydowanie wybieram. Proszę o  kontakt i podesłanie pozostałej części projektu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.