Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Napis na koszulkę

Pvtryk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo? Jeżeli tak mogę to nazwać. 

Tematyka: Zwykły napis na koszulkę. 

Dodatkowe informacje: Mam pomysł i jestem dogadany z firmą, która może na koszulki takie logo nanieść i będzie to fajnie wykonane jakościowo. Jaki mam pomysł? Nie chcę przekombinowac więc ma być to prosty napis jego wielkość oraz pozycja będzie już dopasowana do moich potrzeb.

Napis to 3uforia. I to już jest w kwestii grafika jaką czcionkę dobierze i jak to dokładnie wykona. Może doda coś od siebie? Jestem otwarty na propozycję. Napis tak jak mówiłem to 3uforia lub euforia ale z odwrócona literą e o 180 stopni albo odbiciem lustrzanym. Czy będzie to napis drukowany czy z małej o to już musicie zadbać sami tak aby estetycznie wyglądało. Zawsze przecież można zmienić. Kolor napisu ma być różowy - cały różowy/neonowy. 

Kwota wynagrodzenia: do uzgodnienia 

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: brak

Kontakt: wiadomość prywatna lub mail kontaktpatryk@op.pl 

O taki projekt poprosiłem też znajomych grafików więc jeżeli żadnej z tutaj przedstawionych grafik nie wybiorę z góry przepraszam. Dodam że koszulki nie będą robione z zysku ale z pasji nic na tym nie zarabiam. 

Edytowane przez Pvtryk

24 minuty temu, Pvtryk napisał:

odwrócona literą e o 360 stopni

to będzie zwykłe 'e' nadal, nie śpimy na matematyce

24 minuty temu, Pvtryk napisał:

Dodam że koszulki nie będą robione z zysku ale z pasji nic na tym nie zarabiam. 

Tak jak większość osób, jemy i płacimy abonament za programy pasją a nie...

Napis w takim stylu czy z efektami?

584527331_Beznazwy-1.png.8bbada0ff543aa496ad5441c7518fcb5.png

Edytowane przez marek_ront
  • Lubię to! 1

:-) 

20 minut temu, JustABox napisał:

3uforia1.jpg

3uforia2.jpg

Bardzo ładne pracę, jak wyglądały by w kolorze różowym i gdybyś zmienił z '3' na 'E' ale odwrócone? Tak żeby wyglądało właśnie jak ta trójka. 

Po rozmowie z osobami, które pracują nad tym razem ze mną doszliśmy do wniosku, że najbardziej podobają nam się prace proste - dokładnie podobne do takiej jak wysłała tutaj pierwsza osoba. Fajna czcionka kolor też najlepiej taki jaki podałem w temacie. 

Pomyślcie zamiast tej trójki o odwróconym E. Fajnie też zobaczyć jakis wariant z czcionką retro (?) 

Edytowane przez Pvtryk

• 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

podpis-grafinity.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.