Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Od czego zacząć?


Mandragora123
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez FrtxFlex,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam nadzieję że pisze w odpowiednim dziale. Zbliżam się do 30 powoli i nareszcie dotarło do mnie że pora coś zmienić w swoim monotonnnym życiu i się przebranżowić bo nie znoszę swojej aktualnej pracy mimo że nie jest zła finansowo. Jestem po liceum informatycznym i tam przez 3 lata miałem styczność z gimpem. Nawet wygrywalem konkursy związane z przerabianiem zdjęć lub projektowaniem, więc jakieś małe podstawy myślę potrafię. 

Tu pytanie do was, od czego mam zacząć teraz. Udac się na jakiś kurs, jak tak to jaki? Najlepszym teraz byłoby dla mnie coś online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Cześć, Zacznij od tego do czego służy Photoshop i Illustrator,

różnice między grafiką rastrową a wektorową, następnie poznaj interfejsy programów na których będziesz pracować.

Warto też zajrzeć do tutoriali które potem można samemu wykonać.

 

Grafika ma wiele dziedzin więc w coś może się wpasujesz : )

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.