Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

[lOGO] dla firmy montującej ogrodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: logo, które będzie wykorzystywane na wizytówkach, samochodach oraz innych materiałach reklamowych

Tematyka: ogrodzenia

Dodatkowe informacje: logo powinno zawierać sygnet (coś pokroju przęsła, które byłoby złożone z liter J;P;N - wtedy byłoby idealnie) oraz napis NALEWAJK OGRODZENIA. Napis powinien być wyraźny. Kolorystyka dowolna, zawsze możemy ją dostosować, ale należy pamiętać że będzie to naklejane również na samochody oraz że jest to branża ściśle budowlana.

Kwota wynagrodzenia: 100 złotych

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 1.10.2019

Kontakt: poprzez forum lub mailowo: nalewajkpiotr@gmail.com

Możliwa dłuższa współpraca.

Edytowane przez pionale
Odnośnik do odpowiedzi

@JustABox  bardzo fajne logo, nawiązujące do branży, jednak zbyt bardzo kojarzy się z łodzią (mi oraz wspólnikowi), może jakaś delikatna zmiana, żeby mnie się z nią kojarzayło - ale to logo zdecydowanie najbardziej mi się podoba i zostałbym przy tej konwencji w lekko zmienionej formie.

@Michał Hoinka zbyt przytłaczający sygnet i zbyt mało spersonalizowany.

@Derox  dobry, czytelny font, ale sygnet mimo że ładny to zbyt mało przyciągający lub spersonalizowany.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.