Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Logo dla strony internetowej o monetach inwestycyjnych

sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: logo + favicon

Tematyka: Złoto, srebro inwestycyjne, przede wszystkim monety

Dodatkowe informacje: Strona jest aktualnie w budowie, potrzebuję logo które także dobrze wygląda zmnieszone ponieważ musi ono być w lewym górym rogu na pasku w wersji na smartphone. Czyli logo proste, ładne, zgrabne, kojarzące się z tą tematyką i pasującego kolorystycznie do strony. Strona jest w budowie, można ją podejrzeć: http://goldcoinstest.s3-website.eu-central-1.amazonaws.com/

Kwota wynagrodzenia: 150zł

Sposób wynagrodzenia: Revolut, przelew, paypal, karta do empiku

Termin wykonania: do końca niedzieli 13. Października

Kontakt: w tym temacie

Edytowane przez sylwek
dodałem favicon o którym zapomniałem.

wymyśliłem to w ten sposób ponieważ zbieranie monet kojarzy mi się z osobami eleganckimi więc "tułów" symbolizuje garnitur w którym ukryłem literę M jak moneta opcjonalnie dodaje inny wygląd monety do użycia jako favicona.  dodaje też wstępnie jak można by użyć  logo w nazwie strony oczywiście wszelkie pomysły co do zmiany, poprawki mile widziane. Sądzę że sam pomysł jest dobry i inny niż wszystkie. 699406137_logozbierajmonetydrugiepodejcie.thumb.png.d0cdaff776d24673f75007bf124266c5.png1709192973_logoznapisempodejscie2.thumb.png.5c108d7b2c7d4832c6e5274381b83f35.png1773396439_faviconamoneta.png.0dadc745f132a337cc9dd61216001f18.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.