Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Yellow_submarine

Utworzenie logo dla firmy eventowej (lub redesign propozycji)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem tu nowy, mam nadzieję że zamieszczam zlecenie we właściwy sposób. Z góry dzięki za pomoc.

Rodzaj pracy:  Logo

Tematyka: Organizacja eventów

Dodatkowe informacje:  Logo minimalistyczne, jednokolorowe, czarne na białym tle, pod logo nazwa firmy. Załączam wstępny projekt - koncepcję, która mi się podoba (połączeniu motywu znaku nieskończoności i rollercoastera, nawiązujące do słów event oraz entire.. Jednak zastanawiam się czy możnaby to jeszcze unowocześnić, uczynić bardziej schludnym, może bardziej symbolicznym, które nie wygląda jak stworzone w Paincie i nie ma tylu małych kreseczek. Mam również wrażenie że obecne logo z fontem nie do końca się zgrywają. Font może być inny.
Jestem otwarty również na inne pomysłowe propozycje.

Kwota wynagrodzenia: 250

Sposób wynagrodzenia: Przelew 

Termin wykonania: 2 dni

Kontakt: w tym wątku

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Yellow_submarine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@marus Dzięki za propozycję. Bardzo schludne logo, super pomysł z tymi literkami 'e'. Jednak uważam, że to logo  byłoby świetne dla np. firmy IT. Mnie brakuje tego znaczenia tj. koncepcji z rollercoasterem etc. lub jakiegoś "rozrywkowego" elementu.

Na pw dostałem jeszcze inną propozycję, którą prawdopodobnie wybiorę jeśli po małej modyfikacji się zgodzimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jak napisałem na pv wykonałem jeden z pomysłów pomysły,zmiany i poprawki chętnie przyjmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uznałem, że zaprezentowana przez Pana symbolika nie pasuje zbytnio do tematyki imprez firmowych. W swoim logo połączyłem podane niżej elementy. Mogę przygotować również inną wersję kolorystyczną.

Edytowane przez Tiamin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodam jeszczę takie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za wszystkie propozycje. Finalnie wybrałem pracę @JustABox która podesłała swoją propozycję na pw.

Poza tym, propozycje @marus i @diov są ciekawe i niewiele brakowało do wyboru właśnie ich.

@Tiamin Rozumiem, szanuję ten pogląd. Na nowej propozycji ja widzę bardziej klepsydrę co dla mnie znowu nie jest dobrym skojarzeniem.

Temat może zostać zamknięty.

Edytowane przez Yellow_submarine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

podpis-grafinity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.