Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

1 Duży Baner + 6 mini banerów dla sklepu Internetowego

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: 1 Duży Baner i 6 mini banerów do sklepu internetowego

Tematyka: Sklep Internetowy

Dodatkowe informacje: Witam potrzebuję 6 malutkich banerów o rozmiarze  360x288 Banery będą służyć jako odnośnik do danej kategorii i lecąc po kolei. 1 Baner kategoria "Zabawki" (czyli wiadomo jakieś zabawki na tym banerze muszą być ) 2 Baner "Narzędzia" (tutaj to samo narzędzia na banerze ) 3 Baner "Wyposażenie Domu" (tutaj na banerze powinny znaleźć się garnki patelnie i sztućce (walizka ze sztućcami lub coś podobnego )).

4 Baner "Uroda" (tutaj na banerze powinny się znaleźć lampa do paznokci frezarka i lakiery do paznokci).  5 Baner "Ogród I Meble Ogrodowe" (tutaj powinen się znaleźć jakiś grill huśtawka  i kosiarka ) 6 Baner "Zabawki ogrodowe" (tutaj  jakiś domek dla dzieci i taki samochód duży dla dzieci (w zalaczniku umieściłem o jakie samochód mi mniej wiecej chodzi oczywiscie nie musi być taki sam). I tylko proszę o to aby na każdym banerze znalazł się napis z daną kategorią i żeby napis był dobrze widoczny. A teraz duży baner. Ma mieć on rozmiar 1140x450 i tutaj już ma się na nim znaleźć miks wczesniejszych banerów (czyli po prostu wszystko co mieści się w sklepie ) 

I tutaj na tym dużym banerze bym poprosił aby był Napis HitSklep.pl oraz obok Wszystkie Kategorie. Napis może być np w lewym dolnym rogu.

Co do sugestiI obrazków na banerze to tylko moja sugestia nie koniecznie musi być tak jak opisałem jeśli macie jakiś fajny pomysł jak to inaczej zrobić to chętnie zobacze

Dla zainteresowanych będę mieć jeszcze jedno Płatne zlecenie

jakby ktoś chciał zobaczyć kolorystykę sklepu to sklep jest dostępny pod adresem: http://hitsklep.mysky-shop.pl/

Kwota wynagrodzenia: 150 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Do końca przyszłego tygodnia

Kontakt: PW

Edytowane przez dans12949
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.