Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo jakiego jeszcze nie było

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logotyp na naklejkę

Tematyka: Chrześcijanie w firmie

Dodatkowe informacje: Logo jakie chciałbym zrobić to kreatywny ale prosty sposób połączenia ryby (znaku Chrześcijan) z logiem firmy które daje poniżej. Logo firmy zbudowane jest z kilku trójkątów i super byłoby nawiązać nimi  do konstrukcji ryby lub jej gradientu - wypełnienia.  Przykłady które zrodziły się w głowie:
1. Ryba z samej linii np. Link + jakieś nawiązanie do logo firmy. 
2. Ryba która będzie zbudowana z elementów z których jest zbudowane logo firmy np. link1 link2 jednak w bardziej prosty subtelny sposób zachowując linię popularnej "ryby" podanej w pierwszym linku. 
3. Narysowanie ładnej ryby z napisem "ixoye" np. link  - tylko też w ładnej formie i w miarę możliwości żeby jakoś nawiązać do logo. 

Podsumowując: Potrzebuję logo na naklejki (np. na komputery) które będzie przedstawiało zarysy/obwód lub w całości rybę Chrześcijańską w ciekawym prostym nawiązaniem do Logo firmy. 
Wszelkie pomysły mile widziane. 

Background: w firmie jednoczymy wszystkich wierzących z całego świata niezależnie od denominacji chcemy zostać zauważeni przez osoby które mogły by się zainteresować uczestnictwem w takiej grupie. 

Logo firmy:  w złączniku + tag "#CiH_Poland - email us!"

Kwota wynagrodzenia: 50 zł. 

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: Do konca Października.

Kontakt: na stronie / dawid.drapala@gmail.com

Jeśli opisałem coś niezrozumiale proszę o pytania w tym poście lub na priv. Mam nadzieję, że praca będzie przyjemnością :)

hsbc-faith.png

Odnośnik do odpowiedzi

@Michał Hoinka dziękuję za Twoją pracę, jednak nie do końca w niej odnajduję to o co prosiłem w opisie. Prostotę loga + ew. opisane dodatki. 

@diov ciekawy pomysł! jest zachowana prostota i kolorystyka. Nie jestem przekonany jeszcze czy symbol ryby jest czytelny do końca. Mógłbyś przedstawić jeszcze inne pomysły? 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

@Michał Hoinka dziękuję za Twoją pracę, jednak nie do końca w niej odnajduję to o co prosiłem w opisie. Prostotę loga + ew. opisane dodatki. 

@diov ciekawy pomysł! jest zachowana prostota i kolorystyka. Nie jestem przekonany jeszcze czy symbol ryby jest czytelny do końca. Mógłbyś przedstawić jeszcze inne pomysły? 

@JustABox wygrał - dogadaliśmy szczegóły na priv. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.