Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane InDesign a płatne członkostwo Creative Cloud


Agnessiss
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Blaza,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

Chciałam zapytac o program InDesign, zaznaczam ze jestem zupelnym laikiem, nie mam doswiadczenia w grafice dopiero zaczynam sie uczyc a potrzebuje w pracy stworzyc katalog produktow i szefostwo zezwolilo mi na kupno tego oto programu. Doczytalam na ich stronie ze oprocz zakupu programu musze wykupic czlonkostwo w tym calym creative cloud? (platne co miesieczne abonamenty) nie chcialabym pozniej sama placic bo budzet mam tylko na ten program. 

I jeszcze pytanko gdzie najlepiej go kupic? Allegro bezpieczne?

 

Pozdrawiam

Agnessiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma możliwości kupić programu na stałe, od kilku lat jest tylko abonament i wykupujesz dostęp na określony czas do programu. Nie wiem czy mają miesięczny okres, trzeba sprawdzić na stronie.  Możesz kupić sobie jakąś starą wersję ostatnia to CS6, tylko nie wiem czy ja w ogóle gdzieś znajdziesz do kupienia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.