Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Yellow_submarine

Broszura/ulotka dla firmy eventowej

Rekomendowane odpowiedzi

Tematyka: Broszura dla firmy eventowej, której zawarte będą informacje na temat obszarów działalności

Dodatkowe informacje: Prosiłbym najpierw o propozycję wyglądu takiej broszury z jakimś dummy tekstem.

Nie wiem czy powinny być tam jakieś obrazki stockowe czy ilustracje co by nie było smutno, jestem otwarty na propozycje.

Jeśli chodzi o wymiary, nie jestem zdecydowany ale chyba A4 składane na 3 jak pisma w kopercie, ale orientacja pozioma. Dwie strony

Kwota wynagrodzenia: 250zł

Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy lub inny do uzgodnienia

Termin wykonania: asap

Kontakt: w wątku

Co do kolorystyki, na pewno coś z fioletem, taki odcień jest bardzo fajny w połączeniu z bielą (no. 2), może też coś w takim stylu w połączeniu z niebieskim i różowym (no. 1)

image.png.75eb578b90356b72d4cb377bbe374841.png

image.png.bdb0cf23d519869dd05403542693a9a7.png

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo łatwiej będzie jak zostanie podany tekst na broszurę. Bez tego to trochę projektowanie na ślepo. Przesyłam przykład z układem który już kiedyś zrobiłam ale nie został nigdzie wykorzystany. Do dowolnej modyfikacji.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

baner jab.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Przepraszam, byłem niedostępny przez kilka dni.

Niemniej dowiedziałem się, że tematem już ktoś się za mnie zajął pod moją nieobecność, dlatego proszę o zamknięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.