Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - jestem młodym podobno dość ambitnym i pracowitym pasjonata powoli wkraczający w świat uzyskiwania przychodów ze swoich prac. Zapraszam do konstruktywnej krytki, którą jak najbardziej ciepło przyjmuje - warto wiedzieć co poprawić i znać perspektywy innych osób. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez kyku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No elo, z dużym impetem wszedłeś. Mało kto ma odwagę pisać na start że jest ambitnym i pracowity 😉 

Popracuj nad prezentacją pracy, bo aktualnie dałeś jedynie mockup opakowania i ciężko ocenić co ocenić. Do tego jak zerkam co chwilę, to muszę wyginać głowę żeby rozczytać. Nie trać czytelności na rzecz wizualizacji. Pamiętaj że przy większych pracach to ktoś inny może odpowiadać za konkretne części projektu, wiec aby nie dopisywać sobie czyiś zasług dobrze jest gdzieś wskazać co dokładnie było wykonane przez Ciebie. Tutaj zakładam że zaprojektowałeś branding i przedstawiłeś go na przykładzie opakowania. 

Z samym logo mam taki problem że nie do końca wiem co tu jest napisane. Ciężko jest rozczytać i nawet po czasie nie wiem co tam jest napisane. Staraj się żeby logo i sama marka była czytelna - ktoś nawet wyszukując albo mówiąc o marce musi wiedzieć jak ta marka się nazywa. Ale podoba mi się typografia i to jak operujesz grubością linii - wszystko sprawia wrażenie dobrze dopasowanego. 

Jak projektujesz branding to też warto pokazać jak będzie się sprawdzał na innych płaszczyznach - wizytówki, koszulki to pewien oklepany must-have. Jak chcesz bardziej zaimponować klientowi to zawsze naniesienie na brandu na inne materiały związane z ich produktami, albo nawet "rozszerzenie działalności". Gość produkuje kawę - przygotowujesz mu logo i pokazujesz na wizualizacji całą kawiarnie. Fajnie to działa na ego klientów, jak widzą do czego mogą dążyć i jak fajnie to będzie wyglądać. 

Kolory są fajne, a porównywałeś jak będą wyglądać na półce? 

Masz dobre wyczucie co do samego layautu, z tego co mogę zobaczyć to wszystkie informacje są logicznie pogrupowane i czytelne. 

Podrzucisz proszę trochę więcej z tego projektu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Dzięki wielkie za garść konstruktywnej frytki, ale odkopałeś dość stary temat. Wiele się nauczyłem, działam do dzisiaj a to co tutaj jest wrzucone uważam za dość śmieszny projekt i chęć zabłyśnięcia, dużo się pozmieniało w estetyce mojej pracy, dużo się nauczyłem o brandingu i identyfikacji a jeśli chcesz zerknąć do portfolio zajrzyj sobie na www.behance.net/unfold lub www.unfold.pl 
Pozdrowionka przyjacielu i samych sukcesów :)! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi