Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Aktualizacja logo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Usługi budowlane, usługi koparką, układanie kostki, zakładanie ogrodów

Dodatkowe informacje:

Aktualne logo przesyłam pod linkiem
https://drive.google.com/open?id=1O1CR4No7KYJvuGu8PAcgBP2Qy-qceHLH

Chcę aktualizować nazwę  firmy na :
HAN-BUD HALBINIAK , ale tak żeby nie było to w poziomie bo będzie za długi napis do użycia do materiałów reklamowych
możliwy będzie pod całym logiem podpis : bruki, ogrody, koparki
Aktualny sygnet może pozostać, gdyż mi się podoba, ale nie wykluczam nowych propozycji

Kwota wynagrodzenia: 150 - 300 , do dogadania na pw zależnie od stopnia modyfikacji

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 30 dni

Kontakt: PW

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie najbardziej podoba się propozycja @JustABox  , choć nie do końca przemawia za mną nowa koncepcja sygnetu, która ze względu na zmianę profilu działalności nie koniecznie musi się kojarzyć z budynkiem/domem

@FIFSONX  Podoba mi się tutaj ta czcionka, pasuje trochę tak technicznie to profilu działalności , ale psuje tutaj chyba podpis bruki-ogrody-koparki , może powinien być pod całym logiem , a może po prostu oddzielony jakoś

Analizując dotychczasowe prace, mogę stwierdzić/podpowiedzieć kilka kwestii
-podpis usług nie musi  być w członie z logiem , bardziej bym uważał to jako alternatywę do przedstawienia, może być pod całym logiem
-połączenie han-bud i halbiniak musi być w jakiś ciekawy sposób dlatego też zlecam stworzenie wizji wam fachowcom w tej dziedzinie
gdyż już własnymi siłami podpisywałem jedna nazwa pod druga w Photoshopie ale efekt był nie zadowalający gdy się nie ma tego czegoś
-widzę też że można by spróbować han-bud i halbiniak oddzielić jakaś kreska/linia czy czymś podobnym

Edytowane przez error
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wybór padł na pracę użytkownika
@Maik 

Chciałem przy okazji wszystkim podziękować za udział w zleceniu, oraz za wprowadzenie sugerowanych zmian przeze mnie .
Szczególnie chciałem podziękować @JustABox  gdzie jej cześć pomysłu będzie użyta w moim logu , dlatego też proszę o przesłanie numeru konta gdzie podziękowania będą też w formie $$
Temat można zamknąć
Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.