Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Jak wykonać to od zera?


Bjornik
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Nudream,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy trafiłem dobrze na forum czy nie. Jestem totalnym nowicjuszem, szukam kogoś kto by mi rozpisał jak wykonać taką sygnaturę. Jeżeli nie ma takiej możliwości to proszę usunąć temat.


Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę


Potrzebuję żeby ktoś mi to wytłumaczył od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zaczynaj od gimpa! 

Ściągnij sobię wersję trial photoshopa i zacznij jakimiś prostymi kursami na YouTube (opis narzędzi, co jak działa, itp)

Na tym etapie musielibyśmy tłumaczyć, że zaznaczenie to ikonka takiego przerywanego kwadracika ?

 

A ta sygnaturka to render postaci + jakieś chmurki po prawej i lewej. Na to nałożona warstwa z czarnym wypełnieniem na przeźroczystości. Do tego napis na obrysie i ikonki socialowe ściagnięte z neta ?

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Racja. Jak chcesz być grafikiem z prawdziwego zdarzenia to też nie polecam ci darmowych programów graficznych, ale jeśli chodzi o to tylko by coś takiego zrobić na szybko i ogólnie proste rzeczy cię interesują to taki darmowy program powinien załatwić sprawę, osobiście nie przepadałem za gimpem, więc wybrałem photoshopa w czasach kiedy było to jeszcze niezbyt sławne narzędzie do tworzenia grafiki (tzn wśród grafików było) po prostu nie każdy człowiek (nie zajmujący się grafiką) o tym wiedział, że istnieje takie coś... Rozgłos chyba przyniosły liczne przeróbki zdjęć innych ludzi oraz marketing internetowy, memy, etc. Ale nie wiem tak mi się przynajmniej wydaje z obserwacji, a wybrałem adobe ps, bo jest łatwy w obsłudze i jakoś tak bardziej interfejs przypadł mi do gustu. Oczywiście na początku też nie wiedziałem co do czego i jak, dopiero po kilku, kilkudziesięciu, obejrzanych poradnikach i praktyce z nich zastosowanej, miałem już to w jednym palcu i nadal mam, ale pewnie jest jeszcze kilka rzeczy, o których mogę nie wiedzieć. To nie tak, że znam na 100% wszystkie triki. Chociaż znam większość zastosowań i teraz przeważnie nie potrzebuje żadnych porad aby coś zrobić, nie korzystam z poradników, myślę, że jeśli się nauczysz jednego programu to bez problemu będziesz mógł się przesiąść na inny i go załapać, te programy są podobne do siebie, różnią się tylko interfejsami, paroma funkcjami no i niczym poza tym. Poprawcie mnie jeśli się mylę, no także... Decyzja należy do ciebie.

Powodzenia!

Edytowane przez Nudream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.