Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo dla firmy MotoCrew [400-500zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Motoryzacja

Dodatkowe informacje: Potrzebuję logo które będzie przeznaczone dla firmy do druku na odzieży, koszulki, bluzy, oraz na gadżetach reklamowych, potrzebne do stworzenia marki motoryzacyjnej, kolorystyka obojętna, z napisem "MotoCrew" lub "Moto Crew", dobrze by było jakby było kojarzone ze sportem jakim jest motocross lub enduro, W załączniku podsyłam zdjęcia które mogą coś pomóc, ogólnie ja mam taką wizję żeby to były 3 postacie w kaskach lub 3 postacie na motorach żeby to przedstawiało że to jest taka drużyna/zespół. Ale to tylko moja wizja, inne jak najbardziej przemyślę. Na pewno nie może to być jakiś szablon skopiowany z internetu aby potem mnie nikt nie ścigał o prawa autorskie... Jeżeli coś pominąłem proszę pytać....?

Kwota wynagrodzenia: 400 - 500zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy/Paypal - Mi obojętne

Termin wykonania: 17.11.2019

Kontakt:  Wiadomość prywatna/ Forum / Email: danielkowal@vp.pl

500_F_280252233_wfleIo7skCVcGlhAxO7oa4jo14HjDip0.jpg

69648615_201050354222401_2962190878444756777_n.jpg

bluza-zkapt-cz-uniwersalna_big.jpg

wektor-projektu-motocross_2877-13.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.