Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
madziki3

Logo na metki i na stronę

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo wektorowe na metki i facebooka

Tematyka: Szeroko pojęte szycie (nie przeróbki krawieckie) oraz rękodzieło - prace w drewnie i różnego rodzaju dekoracje z najróżniejszych materiałów i technik.

Dodatkowe informacje: Rozpoczynam swoją przygodę z tworzeniem czegoś swojego na większą skalę, chciałabym żeby od pierwszych dni moje prace były "podpisane". Nazwa która powinna pojawić się w logo to Migli lub MigliArt (pisane łącznie lub osobno) jeszcze nie zdecydowałam, potrzebuję logo wektorowego na metki, ale również chciałabym wykorzystać je jako pieczątki do prac z drewna oraz na facebooku jako zdjęcie profilowe. Cała nazwa firmy to Migli ( lub MigliArt) Manufaktura szycia i dekoracji - oczywiście na metkę się to nie zmieści. Nie chcę żeby logo kojarzyło się bezpośrednio z szyciem, aczkolwiek jeżeli będzie to bardzo subtelne nawiązanie to nie ma problemu.
Logo powinno być nowoczesne, proste, uniwersalne - szyję dla kobiet, mężczyzn, dzieci i zwierząt :) (głównie zabawki i akcesoria) , powinno przywoływać dobre skojarzenia - kolorystyka dowolna nie zbyt pstrokata (bo zawsze można zmienić), musi wyglądać dobrze jako logo monochromatyczne, ponieważ czasem metki są białe a czasem czarne. 
Jestem osobą ceniącą sobie kontakt  z naturą i z drugim człowiekiem, moje serce mieszka w górach - piszę to bo chciałabym żebyście choć trochę mnie poznali i lepiej dopasowali swoje propozycje. 
Nie bierzcie całego opisu dosłownie, wasze propozycje, fantazja i talent są mile widziane.

Kwota wynagrodzenia: 100 zł 

Sposób wynagrodzenia: przelew 

Termin wykonania: 30.11.2019r. 

Kontakt: przez forum grafinity lub madziki3@o2.pl

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba źle sprecyzowałam swoje oczekiwania, dlatego podsyłam logo które wykonałam w jakimś darmowym programie, w którym podoba mi się tylko litera M która kojarzy się ze szwem typu zygzak (reszta jest zbyt szczegółowa i zbyt babska).
Podsyłam również grafiki, które bardzo do mnie przemawiają i chciałabym coś w tym stylu.
Akceptuję wszystkie motywy zwierzęce i roślinne które może zechcecie dołożyć, bo jeden szczegół zawsze można zmienić, a chodzi o to bym w Waszych pracach znalazła tą jedyną, która wpadnie mi w oko i dostrzegę w niej potencjał do dalszej współpracy. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.