Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Logo/Logotyp - Blog "OK MAMA"

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logotyp/Logo

Tematyka: Dziecko, mama, rodzina, rodzicielstwo & lifestyle

Dodatkowe informacje: Logo/Logotyp pod bloga - jego adres to "OKMAMA" - "znak" nawiązujący do nazwy lub nie - coś oryginalnego

Kwota wynagrodzenia: 50-150

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: ASAP

Kontakt: propozycje grafik proszę umieszczać w temacie

Liczę na Was. ?

Edytowane przez xLukasz
Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Skuuurzan napisał:

Moja propozycja:
okmamo.png.e8cc774a30619e8c2dcc8ae76764b4d4.png

Możliwa dowolna kolorystyka, ale taka wydaje mi się najbardziej odpowiednia. Pozdrawiam ? 

Kompletnie nie to.

Ps. Nie MAMO, a MAMA - adres bloga.

41 minut temu, diov napisał:

0vtIGID.png

sjZQvlX.png

HWxNQFA.png

uxYCKxe.png

To również odpada.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, xLukasz napisał:

@Creovision Mógłbyś powiedzieć co tam widzisz?

Dostrzegam tylko 1 istotę.

Jak narazie Twoja praca najbardziej jest zbliżona do tego, co bym chciał. W sensie istotny dla mnie jest "ciekawy" znak.

Postac matki i dziecka, mogę coś zmodyfikowac jeżeli będzie potrzeba

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Invictus napisał:

Myślę, że to kwestia dla administracji/moderacji forum. Jeżeli nie, no wystarczy wpisać to co się widzi najlepiej w języku angielskim, w tym wypadku mother baby logo design. Czasami po prostu widać, a szukać można dla potwierdzenia. ?

Czy przy zakupie takiej grafiki mogę żądać pliku .psd lub innego rodzaju poświadczeń, że dana grafika została wykonana  od podstaw?

Proszę wszystkich, którzy piszą do mnie PM, aby publikowali swoje propozycje w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, xLukasz napisał:

Czy przy zakupie takiej grafiki mogę żądać pliku .psd lub innego rodzaju poświadczeń, że dana grafika została wykonana  od podstaw?

Proszę wszystkich, którzy piszą do mnie PM, aby publikowali swoje propozycje w temacie.

Może Pan poprosić nawet o tzw. księgę znaku, tu już odsyłam do google, bo to więcej pisania. Ale tak, powininen Pan dostać takie pliki że tak powiem "surowe", do tego pliki źródłowe. :) 

INV_SIG.png

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, JustABox napisał:

okmama2.jpg

@JustABox Mogę poprosić wersję w innym kolorze - jak na stronie, a napis z prawej strony grafiki?

@Cezarinho

Czy będzie Pan w stanie wysłać surowy plik .psd bądź inny, który przedstawi tworzenie grafiki od początku?

okmama.png

Edytowane przez xLukasz
Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, xLukasz napisał:

I nie jest to gotowa grafika, która podlega licencji?

Przepraszam za takie pytanie, ale zauważyłem w moim temacie próby "oszukania mnie".

Oczekuję wykonania zlecenia w pełni legalnego.

Nie jest i nie podlega żadnej licencji.

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja ode mnie. Zapraszam do współpracy ☺️

Prezentacja.thumb.png.df47a66ce25f279af4c3182f1ee48313.png

W dniu 23.11.2019 o 23:17, Invictus napisał:

Może Pan poprosić nawet o tzw. księgę znaku, tu już odsyłam do google, bo to więcej pisania. Ale tak, powininen Pan dostać takie pliki że tak powiem "surowe", do tego pliki źródłowe. ?

Teoretycznie tak, ale nie do końca i nie warto wprowadzać klienta w błąd, żeby miał błędne przeświadczenia na przyszłość ? Pliki źródłowe na forum zazwyczaj (chyba) są wysyłane, ale można nazwać to dobrą praktyką użytkowników (sam również tak robię). W rzeczywistości jeśli nie ma o tym mowy, to klient płaci za gotowy produkt, którym nie są pliki źródłowe. Księga znaku to temat jeszcze głębszy. Jakaś podstawa z dwiema stronami zaleceń, błędnych zastosowań może tak, ale prawdziwej księgi znaku w takiej kwocie nikt nie wykona (ba, kosztuje ona nawet sporo więcej). Warto zaznaczyć, że w przypadku zleceń na forum i przeznaczenia stworzonych prac, taka księga jest zdecydowanie zbędna ? 

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Saybra napisał:

Teoretycznie tak, ale nie do końca i nie warto wprowadzać klienta w błąd, żeby miał błędne przeświadczenia na przyszłość ? Pliki źródłowe na forum zazwyczaj (chyba) są wysyłane, ale można nazwać to dobrą praktyką użytkowników (sam również tak robię). W rzeczywistości jeśli nie ma o tym mowy, to klient płaci za gotowy produkt, którym nie są pliki źródłowe. Księga znaku to temat jeszcze głębszy. Jakaś podstawa z dwiema stronami zaleceń, błędnych zastosowań może tak, ale prawdziwej księgi znaku w takiej kwocie nikt nie wykona (ba, kosztuje ona nawet sporo więcej). Warto zaznaczyć, że w przypadku zleceń na forum i przeznaczenia stworzonych prac, taka księga jest zdecydowanie zbędna ? 

Nie mówiłem konkretnie o tym forum. Każdy robi jak uważa, na przykład dla mnie to etyka pracy aby klient dostał pliki źródłowe, a samo logo zaś w wersji co najmniej z kolorem oraz monochromatycznej. Co do księgi znaku, fakt tu koszta są srogie, ale na przykład za czasów upadłego serwisu Cor*** gdzie kwoty wahały się między 1-2 tysiące, to było już to coś oczywistego :) 

Za niedługo wkleję w ten post swoją pracę, aby nie robić z tego wątku jedynie grupki dyskusyjnej. :)

EDIT: Podrzucam pracę :) 

Untitled-2.png

Edytowane przez Invictus

INV_SIG.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.