Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

[350zł] Banner + ikony (gotowe logo)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zanim przejdę do opisu zlecenia przedstawie sytuacje. Współpracowałem od około pół roku z Rosyjskim grafikiem który wykonał dla mnie 80% zlecenia. Stworzył logo, strone www. (bez jednej sekcji) i przekazał do tego odpowiednie pliki. Potem zaczął przekładać terminy aż w końcu kontakt z niewiadomych przyczyn się urwał mimo, że stawki brał były z najwyższej półki. Pozostało do zrobienia kilka rzeczy abym mógł ruszyć w pełni z projektem. Projekt Forex Ninja dotyczy automatycznych rozwiązań do zawierania transakcji na rynku Forex. Tak wygląda first screen: https://prnt.sc/pzrwp7

Jako zlecenie którego dotyczy post do wykonania będą 3 ikonki + banner na facebook. 

Jeśli osoba której projekt wybiore będzie zainteresowana to umożliwiam dalszą współprace (do stworzenia jeszcze na ten moment grafiki reklamowe oraz 1 dodatkowa sekcja na strone)

Logo otrzymałem w takiej wersji (edytowalne formaty) : https://we.tl/t-jByEKv1C30

Kolorystycznie powinno wyglądać tak: https://prnt.sc/pzs6mp

(tylko bez tych kropek tam na czerwonym tle) 

Rodzaj pracy: 3 ikony oraz banner

Tematyka: Forex

Dodatkowe informacje:

Wszystkie ikonki mogą być bardzo zbliżone stylem i oczywiście wykorzystywać logo jednak muszą być odpowiednie formatem względem zastosowania.

1. Ikonka do pliku instalacyjnego .exe (kwadratowa lub okrągła)

2. Ikonka na kanał Telegram (okrągła) - nie mogę znaleźć wymaganych rozmarów ale na start 250x250 - później się ew wyskaluje

3. Ikonka na Facebook która "współgra" wizualnie razem z bannerem w odpowiednim dla FB wymiarze

4. Banner - Domyślam się, że może być to ciężke ale docenie prace które inspirowane będa stylem przedstawionym w "first screan". Chciałbym zachować spójność projektu. Sam banner aby zawierał prosty slogan "Join the Ninja Forex community" i w prawym dolnym rogu ikonka Telegram z t.me/ForexNinja 

Oceniane będa głównie Ikonka na FB oraz Banner. Ze względu na małe pole do popisu w 1. i 2. 

Kwota wynagrodzenia: 350zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew / Przekaz pocztowy / PayPal/ BTC

Termin wykonania: 7dni

Kontakt: contact@forex.ninja

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

WItam, jako że ikonki to ... cóż, ikonki. Przygotowałem dla Pana wstępnie banner - przede wszystkim,  czy ten kierunek, czy coś gra, coś nie, a może to już to ? ? W każdym razie będę wdzięczny za odzew ?

nfjtcbanner.png

Edytowane przez Invictus

INV_SIG.png

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie ta postać cyborga. Nie użyłem tych renderów ponieważ szukając ich wcześniej (chcąc zrobić pracę na wzór screena) zauważyłem, że są one oznaczone licencją CC BY-NC 4.0. Licencja ta nie pozwala na komercyjne użycie, ponadto musi zawierać tzw. credit w stronę rzeczywistego autora. Może niech moderacja lub zleceniodawca się wypowiedzą, jeżeli przymykamy oko na ten fakt, to również ich użyję. :)

Edit: Link do renderu wraz z licencją.

http://www.pngall.com/robot-png/download/22249

Edytowane przez Invictus

INV_SIG.png

Odnośnik do odpowiedzi

@Invictus Uważam, ze w Pana pracy nie ma potrzeby dodawania robota. Cenie również brak przekombinowania w pracy. Jesli kierować sie w stronę edycji to, prosibym o ustawienie napisu po środku i wersja:

1) Z logiem na gorze

2) Bez loga 

- Oraz aby dodać tak jak użytkownik Blaza o czym wspominane w zleceniu w prawym dolnym rogu logo telegram z linkiem ? 

Odnośnik do odpowiedzi

@Invictus Bardzo mi się podoba. Jedynie ikonka FB przepraszam za złe wyrażenie - chodziło o avatar pasujący do banneru a nie ikonkę ? Obecnie z tego co widze avatary na fanpage dodaje się jako kwadraty ale wyświetlają się jako okrąg - więc coś aby dobrze wyglądało w tym formacie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, bez nacisku. Chciałem tylko się upewnić, że nikt nie robi nic na darmo, jak chociażby teraz kolega Blaza, bo zdarzają się różne rodzynki wśród zleceniodawców, bez urazy oczywiście :)  Pozdrawiam ? 

Edytowane przez Invictus
  • Lubię to! 1

INV_SIG.png

Odnośnik do odpowiedzi

Decydować będe się na prace użytkownika @Invictus prosiłbym o wysłanie na: contact@forex.ninja :

1.  Banneru w wymiarach na fb

fn_2_01.png

2. Avataru do FB w 2 wersjach kolorystycznych w wymiarach na FBhttps://prnt.sc/q2rwd1

3. Ikonki instalacyjnej: installforex.png

4. Kilku wersji na telegram ikonek

5. Numeru konta z danymi do przelewu / PayPal

W odpowiedzi zwrotnej wyśle potwierdzenie przelewu i kolejne projekty do wykonania - temat do zamknięcia 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.