Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

[350zł] Banner + ikony (gotowe logo)

ForexNinja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zanim przejdę do opisu zlecenia przedstawie sytuacje. Współpracowałem od około pół roku z Rosyjskim grafikiem który wykonał dla mnie 80% zlecenia. Stworzył logo, strone www. (bez jednej sekcji) i przekazał do tego odpowiednie pliki. Potem zaczął przekładać terminy aż w końcu kontakt z niewiadomych przyczyn się urwał mimo, że stawki brał były z najwyższej półki. Pozostało do zrobienia kilka rzeczy abym mógł ruszyć w pełni z projektem. Projekt Forex Ninja dotyczy automatycznych rozwiązań do zawierania transakcji na rynku Forex. Tak wygląda first screen: https://prnt.sc/pzrwp7

Jako zlecenie którego dotyczy post do wykonania będą 3 ikonki + banner na facebook. 

Jeśli osoba której projekt wybiore będzie zainteresowana to umożliwiam dalszą współprace (do stworzenia jeszcze na ten moment grafiki reklamowe oraz 1 dodatkowa sekcja na strone)

Logo otrzymałem w takiej wersji (edytowalne formaty) : https://we.tl/t-jByEKv1C30

Kolorystycznie powinno wyglądać tak: https://prnt.sc/pzs6mp

(tylko bez tych kropek tam na czerwonym tle) 

Rodzaj pracy: 3 ikony oraz banner

Tematyka: Forex

Dodatkowe informacje:

Wszystkie ikonki mogą być bardzo zbliżone stylem i oczywiście wykorzystywać logo jednak muszą być odpowiednie formatem względem zastosowania.

1. Ikonka do pliku instalacyjnego .exe (kwadratowa lub okrągła)

2. Ikonka na kanał Telegram (okrągła) - nie mogę znaleźć wymaganych rozmarów ale na start 250x250 - później się ew wyskaluje

3. Ikonka na Facebook która "współgra" wizualnie razem z bannerem w odpowiednim dla FB wymiarze

4. Banner - Domyślam się, że może być to ciężke ale docenie prace które inspirowane będa stylem przedstawionym w "first screan". Chciałbym zachować spójność projektu. Sam banner aby zawierał prosty slogan "Join the Ninja Forex community" i w prawym dolnym rogu ikonka Telegram z t.me/ForexNinja 

Oceniane będa głównie Ikonka na FB oraz Banner. Ze względu na małe pole do popisu w 1. i 2. 

Kwota wynagrodzenia: 350zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew / Przekaz pocztowy / PayPal/ BTC

Termin wykonania: 7dni

Kontakt: contact@forex.ninja

• Lubię to! 1

• Mod

WItam, jako że ikonki to ... cóż, ikonki. Przygotowałem dla Pana wstępnie banner - przede wszystkim,  czy ten kierunek, czy coś gra, coś nie, a może to już to ? ? W każdym razie będę wdzięczny za odzew ?

nfjtcbanner.png

Edytowane przez Invictus

• Mod

Zastanawia mnie ta postać cyborga. Nie użyłem tych renderów ponieważ szukając ich wcześniej (chcąc zrobić pracę na wzór screena) zauważyłem, że są one oznaczone licencją CC BY-NC 4.0. Licencja ta nie pozwala na komercyjne użycie, ponadto musi zawierać tzw. credit w stronę rzeczywistego autora. Może niech moderacja lub zleceniodawca się wypowiedzą, jeżeli przymykamy oko na ten fakt, to również ich użyję. :)

Edit: Link do renderu wraz z licencją.

http://www.pngall.com/robot-png/download/22249

Edytowane przez Invictus

@Invictus Uważam, ze w Pana pracy nie ma potrzeby dodawania robota. Cenie również brak przekombinowania w pracy. Jesli kierować sie w stronę edycji to, prosibym o ustawienie napisu po środku i wersja:

1) Z logiem na gorze

2) Bez loga 

- Oraz aby dodać tak jak użytkownik Blaza o czym wspominane w zleceniu w prawym dolnym rogu logo telegram z linkiem ? 

@Invictus Bardzo mi się podoba. Jedynie ikonka FB przepraszam za złe wyrażenie - chodziło o avatar pasujący do banneru a nie ikonkę ? Obecnie z tego co widze avatary na fanpage dodaje się jako kwadraty ale wyświetlają się jako okrąg - więc coś aby dobrze wyglądało w tym formacie. 

• Mod

Okej, bez nacisku. Chciałem tylko się upewnić, że nikt nie robi nic na darmo, jak chociażby teraz kolega Blaza, bo zdarzają się różne rodzynki wśród zleceniodawców, bez urazy oczywiście :)  Pozdrawiam ? 

Edytowane przez Invictus
  • Lubię to! 1

Decydować będe się na prace użytkownika @Invictus prosiłbym o wysłanie na: contact@forex.ninja :

1.  Banneru w wymiarach na fb

fn_2_01.png

2. Avataru do FB w 2 wersjach kolorystycznych w wymiarach na FBhttps://prnt.sc/q2rwd1

3. Ikonki instalacyjnej: installforex.png

4. Kilku wersji na telegram ikonek

5. Numeru konta z danymi do przelewu / PayPal

W odpowiedzi zwrotnej wyśle potwierdzenie przelewu i kolejne projekty do wykonania - temat do zamknięcia 

• Lubię to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.