Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gibalsky

projekt koszulki klubu piłkarskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: projekt koszulki (t-shirt) piłkarskiej z nadrukiem

Tematyka: klub Zagłębia Lubin

Dodatkowe informacje: potrzebuję projekt koszulki (t-shirt), który podeślę do fabryki koszulek i oni mi zrobią jakąś fajną koszulkę. Koszulka musi być koloru pomarańczowego (oficjalny kolor klubu to miedziowy), na koszulce na pewno musi się znaleźć herb klubu Zagłębie Lubin, dodatkowo fajnie by było, gdyby na koszulce znalazły się jakieś wstawki żeby nie była to koszulka tylko z herbem na środku, tu zostawiam pole do popisu. Herb powinien być z przodu koszulki, w części centralnej. Fajnym pomysłem, który można rozważyć jest umieszczenie np. na boku koszulki szybu do kopalni, tak jak piłkarze mieli to na swoich meczowych koszulkach w sezonie 2018/2019.

Kwota wynagrodzenia: nie jestem zorientowany ile kosztowałby taki projekt, na pewno się dogadamy 🙂

Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy

Termin wykonania: brak sztywnego terminu

Kontakt: poprzez wiadomość prywatną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.