Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane pomoc w ustaleniu nazwy lub sposobu wykonania


psychodelizm
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez psychodelizm,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. 

Jestem tutaj nowy. Chciałbym was prosić o pomoc w ustaleniu nazwy sposobu prezentowania takich wizualizacji jak na załączonym zdjęciu.

Potrzebuję w pracy robić takie wizualizację naszego asortymentu rozłożonego właśnie na części tylko w poziomej płaszczyźnie

Nie mam pojęcia jak się to nazywa i nie mogę nigdzie znaleźć a chciałbym właśnie znaleźć jakieś tutoriale itp. Głównie mi chodzi o sposób fotografowania części aby przy montażu ładnie się ze sobą schodziły.

W pracy mam dostęp do studia fotograficznego itp.

Z góry dzięki za pomoc

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie aparat pod jednym kontem tak żeby zdjęcie każdej części było pod takim samym. Tak samo z oświetleniem żeby było ciągle takie samo. Najlepiej na jakimś jednolitym tle żebyś potem miał łatwiej wyszparować każda część od tła. 

Potem układasz sobie każda część na osobnej warstwie np. w PS na wzór tego zdjęcia jakie podesłałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Jeżeli chodzi o podstawy fotografii to wiem co i jak. Mam stół bezcieniowy plus 4 softboxy. W pracy robię packshoty asortymentu.

Wiem też, że wszystko należy wyszparować. Chodzi mi teraz typowo o taką wizualizację danego przedmiotu rozbitego na części tylko w poziomej perspektywie.

Niby udało mi się zrobić już taką wizualkę i dość pro nawet mi to wyszło ale do zdjęcia musiałem wszystko ustawić na gotowo. Chciałem znależć jakieś poradniki aby się podszkolić w tym. 

Jeżeli rzeczywiscie nazywa się to teardown to nie ma nic w necie na ten temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.