Skocz do zawartości

Logo restauracji polskiej take away

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zlecenie płatne - 200zł do dogadania (później, zlecę zrobienie projektu menu i ulotek). Otwieram restauracje w Szkocji z polskimi potrawami oraz tak zwanym tutaj „polskim kebabem” czyli normalnym w bułce z sałatka oraz naszymi sławnymi zapiekankami z PRL ? Nie mam w ogóle pomysłu na logo, także proszę o propozycje. Może coś w stylu PRL? Czekam na propozycje. Nawiąże stała współpracę z grafikiem, który wykona najlepsze logo ?

nazwa: TAKE A BITE

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Invictus napisał:

Czyli właściwie które? Wszystkie propozycje umieszczone muszą być w temacie.

Poruszałem ostatnio ten temat , i moderatorzy umieli tylko usunąć moje posty  ? a co drugi temat kończy się wlasnie w ten sposób ?

Edytowane przez Bejker
  • Lubię to! 1
  • Ouch... 1
Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to regulamin został zmieniony tak by można było wysyłać pracę w wiadomościach prywatnych... ale mimo wszystko moim zdaniem na końcu i tak powinna być przedstawiona wybrana grafika, chociażby z tego powodu, że w razie gdyby okazało się to plagiatem to ktoś by zawsze to wyłapał, a tak to haj lajf. ?

• Lubię to! 3

"Jedni wychodzą na miasto... inni na ludzi..." - Żartowniś Ponury

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, JudynGraff napisał:

Z tego co mi wiadomo to regulamin został zmieniony tak by można było wysyłać pracę w wiadomościach prywatnych... ale mimo wszystko moim zdaniem na końcu i tak powinna być przedstawiona wybrana grafika, chociażby z tego powodu, że w razie gdyby okazało się to plagiatem to ktoś by zawsze to wyłapał, a tak to haj lajf. ?

Jak spojrzałem na regulamin (punkt Zlecenia), to prawdę mówiąc nie widzę żadnego punktu regulującego to w jakikolwiek sposób. ?

INV_SIG.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.