Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Biolasna_16

Logo restauracji polskiej take away

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zlecenie płatne - 200zł do dogadania (później, zlecę zrobienie projektu menu i ulotek). Otwieram restauracje w Szkocji z polskimi potrawami oraz tak zwanym tutaj „polskim kebabem” czyli normalnym w bułce z sałatka oraz naszymi sławnymi zapiekankami z PRL 😁 Nie mam w ogóle pomysłu na logo, także proszę o propozycje. Może coś w stylu PRL? Czekam na propozycje. Nawiąże stała współpracę z grafikiem, który wykona najlepsze logo 👌

nazwa: TAKE A BITE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o logo, w którym nie tylko kebab będzie grał główna rolę. Coś może w w tym stylu 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poruszałem ostatnio ten temat , i moderatorzy umieli tylko usunąć moje posty  🙂 a co drugi temat kończy się wlasnie w ten sposób 😉

Edytowane przez Bejker
  • Lubię to! 1
  • Ouch... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to regulamin został zmieniony tak by można było wysyłać pracę w wiadomościach prywatnych... ale mimo wszystko moim zdaniem na końcu i tak powinna być przedstawiona wybrana grafika, chociażby z tego powodu, że w razie gdyby okazało się to plagiatem to ktoś by zawsze to wyłapał, a tak to haj lajf. 🙂

• Lubię to! 3

"Jedni wychodzą na miasto... inni na ludzi..." - Żartowniś Ponury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak spojrzałem na regulamin (punkt Zlecenia), to prawdę mówiąc nie widzę żadnego punktu regulującego to w jakikolwiek sposób. 😮

INV_SIG.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.