Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Logo dla firmy eventowej

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo 

Tematyka: Organizacja imprez sportowych

Dodatkowe informacje: Nazwa "ARNT SPORTS EVENT"

Kwota wynagrodzenia: 70 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy

Termin wykonania: 06.01.2020 (do godz 23.59)

Kontakt: PW

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka jest gwarancja, że temat nie zakończy się tak jak poprzednie zlecenia? ? : 

https://grafinity.pl/temat/6662-logo-do-firmy-transportowej/?tab=comments#comment-37818

https://grafinity.pl/temat/4887-logo-klubu-sportowego-odświeżenie/?tab=comments#comment-25946

Nie wiem jak dobrego projektu Pan szuka, czy godnie reprezentującego firmę czy fanowskiego, bo to forum (wtedy można się odezwać do grafików z forum gier typu Minecraft), ale 2 dni na przygotowanie logo jest terminem lekko mówiąc abstrakcyjnym. Na budżet może ktoś się skusi, ale za logo również jest to mała kwota, a biorąc pod uwagę termin 2 dni... :error:  Proponuję przemyśleć termin, kwotę i podejście do pracy grafików, chyba, że oczekujemy obrazków jak z innego rodzaju forów ??

• Lubię to! 2
  • Wow! 1

899196118_Bd404.gif.a768adea856ce5e1ded9a1fffe97a858.gif

Facebook   |   Instagram   |   saybrapl@gmail.com

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, zlecenia dodaje grzecznościowo w imieniu znajomego który zajmuje się webmasteringiem i nie ma czasu i dobrych umiejętności w projektowaniu logotypów i zamiast zlecać to jakieś zewnętrznej firmie wolimy dac zarobić grafikom. Ostatnie projekty nie zostały zakończone w nieznanych mi powodów za co mogę jedynie przeprosic w swoim imieniu.

Rozumiem, doskonale dostalem tylko informacje ze pilne, wiec prosze o zamkniecie tematu jezeli nikt nie jest/byl zainteresowany.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.