Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuboll112

Napis/podpis dla zdjęcia, dla tworzących w GIMP (!) / pilne, prywatne zlecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Napis/podpis dla zdjęcia

Tematyka: Hobby

Dodatkowe informacje: jest to zlecenie dla tworzących w programie GIMP, gdyż chodzi mi o fajny projekt, napis/podpis dla zdjęcia i zanim szczegóły, to napiszę jeszcze, że jeżeli wybiorę jakiś zadowalający (przepraszam, że tak piszę, z reguły nie jestem roszczeniowy, wybaczcie 😊) to chciałbym od tego "wybrańca" otrzymać instrukcję, żebym mógł to dalej tworzyć sam. Zapytacie, dlaczego GIMP? A no, dlatego że w stopniu podstawowym++ opanowałem ten program, umiem robić jakieś nieskomplikowane rzeczy, bazując na tutorialach. A więc, szczegóły:

Chodzi mi o projekt napisu/podpisu dla zdjęcia, z jakimi spotykamy się na portalach, najlepiej pokażę 2 przykłady (od razu nadmienię, że zdjęcia są na moim prywatnym serwerze):

1.png

2.png

Chciałbym, żeby projekt miał szerokość ok. 600px, gdyż na takich zdjęciach będę bazował na stronie, gdzie będę umieszczać te zdjęcia, no i właśnie, sami widzicie o jaki podpis mi chodzi, fotki mówią wszystko, kiedyś portale informacyjne prześcigały się w tym kto ma fajniejszy, kolorowszy, teraz jest trochę inaczej (tak przynajmniej zauważam), chodzi o sam projekt graficzny, nie będzie tam żadnych odsyłaczy. Jeszcze 1 sprawa, jeżeli chcecie to "ogarnąć" bazując na jakiejś niestandardowej czcionce - musi ona koniecznie "mieć polskie znaki/litery". Na projekty czekam pod tym tematem, a dalej może być kontakt telefoniczny, bo nie mam się czego wstydzić 😄, albo mailowy jeżeli ktoś się wstydzi - to zlecenie zupełnie prywatne/hobbistyczne. Jeżeli o czymś zapomniałem, to piszcie tutaj 😊

Kwota wynagrodzenia: 100-150 do ew. negocjacji / wypłacalna firma, kiedyś korzystałem z usług na forum już nie istniejącym, możecie się domyślać o jakie chodzi

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: na projekty będę czekał do 09.01.2020, do godziny 14:00, bo to dosyć pilne zamówienie

Kontakt: tel: 508-389-040 / mail: heraklioabc@wp.pl / nie mam fb ani żadnego innego portalu społecznościowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.