Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo dla nowej firmy na awatara na fb i metki

Tematyka: Szycie i rękodzieło

Dodatkowe informacje: Potrzebuję logo wektorowego,  zależy mi na prostocie, metki będą miały ok. 2 cm więc logo musi być czytelne na takiej powierzchni. Logo powinno być delikatne, czcionka może być ozdobna ale musi być czytelna, podobają mi się logo na planie koła, ale rozważę inne propozycje. 
Nazwa firmy : Migli Art - Manufaktura Szycia i Dekoracji (drugi człon nazwy chciałabym zamieścić tylko w logo na fb a nie na metce bo pewnie będzie mało czytelny, ale czekam na prace może się mylę)

Poniżej przesyłam zdjęcia logo (pobrane z internetu) które mi się podobają lub które wzbudzają we mnie pozytywne emocje i chciałabym coś w podobnym stylu, chociaż jestem otwarta na świeże i ciekawe pomysły i propozycje.

Kwota wynagrodzenia: 100 zł 

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: 26.01.2020r. 

Kontakt: forum lub e-mail

2a38a50f785938bce37e928e1d87f5cd.jpg

9b6ed92c03a7a6b6700fb2ce6c8fd535.jpg

57f3672cd15b5eaec7a3643be79385fd.jpg

f49408bf59ae5f55389a363dba22da0f.jpg

iap_300x300.2043459240_hm0pvf0t.jpg

il_794xN.1732699033_fwh7.jpg

logo.png

logo-2019.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Blaza fajny pomysł, ale jak dla mnie zbyt ostre litery, jeżeli możesz zmienić na coś bardziej łagodnego? I na górze na zewnętrznej stronie łuku dodać napis zwykłą czcionką Manufaktura Szycia i Dekoracji. 
millionpixels_ fajny pomysł, ładna czcionka tylko brakuje mi jakiejś grafiki

Odnośnik do odpowiedzi

Spłynęły do mnie bardzo fajne prace, za które bardzo dziękuję, z pewnością jak tylko je uporządkuję wybiorę coś konkretnego, nie mniej potrzebuję na to trochę czasu więc proszę o cierpliwość, decyzję podejmę po 9. lutego (bo dopiero będę miała czas nad tym przysiąść) dlatego tym samym, jeżeli ktoś ma jeszcze ochotę nadesłać swoje prace wydłużam termin wykonania do 05.02.2020r.

Creovision i krystekswag 
 dziękuję za inną formę, takie rozwiązanie też bardzo mi się podoba :) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, praca jeszcze nie wybrana, mam naprawdę zabiegany okres w życiu, dzisiaj zrobię sobie zestawienie prac i na pewno kogoś wybiorę, nie mniej potrzebuję trochę więcej czasu na ostateczną decyzję. Logo zostanie ze mną na długo więc nie chcę podejmować pochopnej decyzji.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.02.2020 o 15:30, madziki3 napisał:

Witam, praca jeszcze nie wybrana, mam naprawdę zabiegany okres w życiu, dzisiaj zrobię sobie zestawienie prac i na pewno kogoś wybiorę, nie mniej potrzebuję trochę więcej czasu na ostateczną decyzję. Logo zostanie ze mną na długo więc nie chcę podejmować pochopnej decyzji.

Coś już wiadomo?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Michał unlocked this temat
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.