Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, poprzednie logo kupiłem tutaj, więc myślę że i to tutaj dostanę.
Chciałbym by ktoś wykonał dla mnie logo, będę robił muchy/ poszetki/ krawaty, w przyszłości ubrania. Na kwadratowym pudelku, chciałbym swoje logo zamieścić, żeby był napis GENTLEMAN HOUSE tak jak jest ratownictwo medyczne w załączniku (na górze gentleman na dole house) i żeby po środku był jeleń.
W Przyszłości ten jeleń będzie jako logo firmy na koszulkach etc.
W załączniku wrzucam również o jakiego jelenia mi chodzi.
Logo ma być eleganckie jak np johnnie walker, który też wrzucam w załączniku.
Z góry dziękuję za odzew.
Pozdrawiam Michał Adamczyk
Tel: 796-552-873
Mail: 1michal.adamczyk@gmail.com

izba_001.jpg

johnnie-walker-logo-vector-download.jpg

3d96583095f26d4c01ccde9462a99146.jpg

06b8587b0dbb39748adae35b880acb23.jpg

455265b2d398bcf7e6f3b4d07dbc339a.jpg

6eec70ae959dafb81428d59fd38b6abe.jpg

5874bf953dacb12c32aba10465c8c211.jpg

82319145_1430217187160903_2579728731467677696_n.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Termin jest do dogadanie i budżet również, proszę mi powiedzieć tutaj lub w wiadomości prywatnej, ile u Pana kosztuje usługa i jaki czas realizacji.
Szczerze mówiąc, po prostu nie zajmuję się tym, więc nie wiem jakie są konkurencyjne ceny.

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Michaladamczyk napisał:

Termin jest do dogadanie i budżet również, proszę mi powiedzieć tutaj lub w wiadomości prywatnej, ile u Pana kosztuje usługa i jaki czas realizacji.
Szczerze mówiąc, po prostu nie zajmuję się tym, więc nie wiem jakie są konkurencyjne ceny.

Ja bym powiedział że od 2 złotych do 2 tysięcy, jeżeli nie 40.000 jak w przypadku PZU. ? Zależy kto jak się ceni i na ile poważnie bierze sprawę "logo" które ma być wizytówką marki na lata, a wręcz pierwszym co będzie się z nią kojarzyć.

Myślę że odpowiem tu za wszystkich, że poniżej 200-300 złotych nie powinien Pan schodzić jeśli myśli Pan o poważnej pracy i co ważne legalnej, ale oczywiście znajdzie też Pan rybki w tym akwarium, które będą pływać za 50 złotych. Pozdrawiam! ?

Ps. Przede wszystkim biorę tutaj pod uwagę stworzenie autorskiego jelenia, w innym wypadku nie widzę żeby to miało ręce i nogi jeżeli firma ma być na serio i "legalna" pod tym aspektem. 

@EDIT:

Przedstawiam swoją propozycję. Jelenia postanowiłem zbytnio nie komplikować (przydatne w przypadku nadruków na produktach ze skóry). 

Kontur zwierzęcia autorski zrobiony od podstaw, wszystkie elementy są oddzielnymi warstwami, więc można go dowolnie edytować (obniżyć uszy, zmienić ułożenie rogów, które są w kilku elementach). Sygnet jest symetryczny, gdyż lewa strona jest odbiciem lustrzanym prawej. Czcionka nie wymaga dodatkowych opłat za licencję.

Pozdrawiam i czekam na ocenę . :) 

preview.png

mock_leather.png

mock_facade.png

Edytowane przez Invictus
  • Lubię to! 1

INV_SIG.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.