Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
deandem

Logo sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Wykonanie grafiki w postaci loga do sklepu internetowego oraz strony reprezentatywnej.

Tematyka: Serwis telefonów komórkowych i sprzedaż części. Wymiana zbitych szyb w telefonach i tabletach.

Dodatkowe informacje: Logo ma zawierać napis główny "FiXar GSM" Gdzie napis Fixar jest na pierwszym planie a "GSM" ma być prawy górny rób coś typu  lub ® tylko większą czcionką.

Kolorystyka loga: tu mam dylemat. Chcę połączenie dwóch kolorów i tu jest kilka opcji chciałbym alby logo się wyróżniało zarówno czcionką jak i ułożeniem kolorów.                Łączące się po skosie, lub opalone od dołu lub góry. Napis GSM musi być całe jednym kolorem. Napis "Fixar" zostawiam do Waszej inwencji twórczej. Może być tak że  podkreśla cały napis u dołu lub góry, lub może to robić litera F. Potrzebuje projektów być móc wybrać wersję bo nie wiem które będzie najlepiej wyglądało.

Pod napisem musi być jeszcze "Serwis urządzeń mobilnych".

UWAGA! Kolorystyka użyta w logu będzie także użyta w grafice strony. Napisy nie mogą być zbyt jaskrawe ale nie mogą też być mdłe.

Załączam paletę w której oznaczyłem jakie kolory mogą zostać użyte. W połączeniach zdaje się na waszą inwencję.

Kwota wynagrodzenia: Do uzgodnienia

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: brak wymagań

Kontakt: tutaj

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe zmiany 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolorystyka do ewentualnej zmiany

Edytowane przez krystekswag

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.