Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam!

Zapewne wiele razy rozpoczynano tego typu tematy, ale chciałam mieć swój własny wątek. 

Otóż chciałam zacząć pracę związaną z grafiką komputerową, ale nie jestem po żadnych studiach czy kursach, sama rysuję ołówkiem i ostatnio na tablecie (zakupiłam Microsoft Surface Pro 5) i wiele osób twierdzi, że mam talent do rysowania ? moim "portfolio" tymczasowo jest mój profil na Instagramie: alba.lupus.art i tam wrzucam swoje rysunki. Próbowałam już scenorysów (''Storyboard") do reklam, z czego najlepsze z nich są również na profilu na Insta, ale zaniechałam po czasie z wielu powodów. Teraz chciałam poprosić Was o radę, gdyż nie wiem, od czego zacząć taką pracę, czego się uczyć (znam Photoshopa) i gdzie szukać jakiejś pracy czy zleceń? Czy nadaję się do takiej roboty? 

Pozdrawiam serdecznie ?

Gabi

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz z całą pewnością rozpocząć własną działalność w domu "freelancer" jeśli interesuje cię rozmaita gama digital paintingu ,to nie będziesz miała problemu ze znalezieniem zleceń, ale musisz postawić na dobre portfolio i nie szukać zleceń w polsce ? Zacznij od artstation, masz tam mnóstwo poradników dla początkujących i nieograniczoną ilość pędzli, na pewno jakieś sobie dopasujesz pod swój styl. Obecnie największą popularnością cieszą się obrazy,które można kupić na druk i powiesić sobie na ścianie, na tym zarabia się najwięcej hehe... Także nie jeden freelancer zarabia więcej niż porządny art director w dobrej firmie ? 

Możesz też założyć własną stronę z swoim portfolio, na pewno ułatwi ci to zdobywanie zleceń i także załóż swoje profile na popularnych serwisach społecznościowych.

Edytowane przez Darthu
  • Lubię to! 1

kFbC67V.png.479ca2cd9dc9bb557629d38150b3ac88.png

Odnośnik do odpowiedzi