Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alba.lupus

Początkująca graficzka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam!

Zapewne wiele razy rozpoczynano tego typu tematy, ale chciałam mieć swój własny wątek. 

Otóż chciałam zacząć pracę związaną z grafiką komputerową, ale nie jestem po żadnych studiach czy kursach, sama rysuję ołówkiem i ostatnio na tablecie (zakupiłam Microsoft Surface Pro 5) i wiele osób twierdzi, że mam talent do rysowania 🙂 moim "portfolio" tymczasowo jest mój profil na Instagramie: alba.lupus.art i tam wrzucam swoje rysunki. Próbowałam już scenorysów (''Storyboard") do reklam, z czego najlepsze z nich są również na profilu na Insta, ale zaniechałam po czasie z wielu powodów. Teraz chciałam poprosić Was o radę, gdyż nie wiem, od czego zacząć taką pracę, czego się uczyć (znam Photoshopa) i gdzie szukać jakiejś pracy czy zleceń? Czy nadaję się do takiej roboty? 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Gabi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz z całą pewnością rozpocząć własną działalność w domu "freelancer" jeśli interesuje cię rozmaita gama digital paintingu ,to nie będziesz miała problemu ze znalezieniem zleceń, ale musisz postawić na dobre portfolio i nie szukać zleceń w polsce 🙂 Zacznij od artstation, masz tam mnóstwo poradników dla początkujących i nieograniczoną ilość pędzli, na pewno jakieś sobie dopasujesz pod swój styl. Obecnie największą popularnością cieszą się obrazy,które można kupić na druk i powiesić sobie na ścianie, na tym zarabia się najwięcej hehe... Także nie jeden freelancer zarabia więcej niż porządny art director w dobrej firmie 🙂 

Możesz też założyć własną stronę z swoim portfolio, na pewno ułatwi ci to zdobywanie zleceń i także załóż swoje profile na popularnych serwisach społecznościowych.

Edytowane przez Darthu

kFbC67V.png.479ca2cd9dc9bb557629d38150b3ac88.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awwwwh dziekuję, jakiś punkt zaczepienia mam 😄 właśnie chodzi mi o to, że nie mam nikogo kto mógłby mnie pokierować na właściwą ścieżkę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi