Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Zlecenia PŁATNE

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

Piszę to bo po prostu mnie wkurwia zachowanie grafików na tym forum. Chciałem się zapytać czy nie można zrobić jakiegoś systemu bądź działu w którym będą się pojawiały tylko "konkretne" zlecenia? Jest problem i w sumie to nie chodzi o oszustwo bo grafikę otrzymałem ale o totalną olewkę zleceniodawcy... Opisze Wam sytuacje. 

Napisałem temat, akceptacja grafiki, dogadane na priv, PIENIĄDZE PRZELANE, zero odzewu przez dzień, potem wiadomość że wieczorem będzie grafika. Mija tydzień czasu po próbach dobicia się do grafika łaskawie odpowiedział i wysłał zamówienie. Następnie zamówienie nie zgadzało się z tym czego oczekuję bo w wiadomości prywatnej napisałem że potrzebuję nanieść poprawkę w czwartym polu i miało być poprawione - ZA PIERWSZYM RAZEM. Więc pisze że się nie zgadza, gość odpisuje że okej, poprawi i wyśle wieczorem, do dzisiaj znów zero odzewu, więc znowu pewnie poczekam z tydzień. 

To nie chodzi o te 100 zł bo może się uda to doprowadzić do końca, tylko o to że każdy ma w du**e to co dzieje się na forum. Za chwilkę pewnie ktoś napisze że istnieje taki dział jak ZLECENIA+ ale jak mam niby z tego skorzystać skoro nie mogę nawet tam wejść? Czy administracja nie potrafi po prostu zweryfikować grafików który działają tutaj? Jeśli ZLECENIA+ to dział dla zaufanych grafików i zleceniodawców to moim zdaniem graficy którzy chcieliby tam być powinni wykonać, zaznaczam bezproblemowo 10 prac za gotówkę czy za darmo i podobnie z zleceniodawcami np. po 3 transakcjach. Można to zweryfikować bez problemu tylko potrzeba chęci, ale widocznie jeśli ktoś ma tutaj konto jako grafik to w sumie może przeciągać sobie do miesiąca prace bo ma takie prawo, a zleceniodawca i tak poczeka... Skoro się deklaruje to pasuje się jak najszybciej wywiązać. 

Nie będę tutaj pisał po nazwie użytkownika bo po co mi to, ale chodzi o sam fakt innych użytkowników i grafików. 

Odnośnik do odpowiedzi

Weryfikowanie osoby, którą wybierze zleceniodawca do współpracy? ? Od tego są właśnie zaufani Graficy na forum - których "weryfikuje" właśnie administracja. 

Z tego co widzę wybrałeś pracę od zwykłego użytkownika więc nie rozumiem tych zaczepek w stronę administracji.

Jeżeli ktoś Cię oszukał to zgłoś to do odpowiednich instytucji, a nie oczekujesz od nas, że wyślemy mu przedsądowe wezwanie do wysłania paczki z odpowiednimi zmianami.

Odnośnie systemu Zleceń+ to faktycznie coś się popsuło i przestała działać wtyczka od polecania zleceniodawców, ale przy każdym zamykanym temacie staram się weryfikować takie osoby i wrzucać ich do Zaufanych Zleceniodawców.

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.