Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Rodzaj pracy: Grafika na model  auta skala 1:10  - drift

Tematyka: drift

Dodatkowe informacje:grafika musi być wektorowa, jeśli wykonany projekt będzie satysfakcjonujący jest opcja na nawiązanie stałej współpracy na wykonywanie kilkunastu grafik rocznie.

Kwota wynagrodzenia:do uzgodnienia z wykonującym prace

Sposób wynagrodzenia: przelew bankowy/paypal

Termin wykonania:

Kontakt: forum

Poniżej zamieszczam zdjęcia jakiegoś projektu z gry GTA które jest dla mnie idealny i o takiego typu grafiki mi chodzi.

6288d4-32880599087_12b78df2ff_k.jpg

6288d4-32880600097_fdf9bf0fd3_k — kopia.jpg

6288d4-47772214412_0cd4f3b1e0_k.jpg

Maly update. Gafika bedzie uniwersalna dla wielu modeli. projekt moze byc przygotowany na dowolnym modelu. Dorzucam kilka zdjec toyota jzx-100 dla podglądu rozmiarów. Dlugosc to 45 cm

86260972_268671090775691_9213530505843048448_n (1).jpg

84466774_1073927282972545_9063993668880302080_n.jpg

86260972_268671090775691_9213530505843048448_n.jpg

Jak rowniez zalezy mi na kopii tej grafiki w celu odtworzenia repliki tego auta.

quantum-works-drifts13-2.jpg

quantum-works-drifts13-1.jpg

Edytowane przez szpakowskirobert&gmail.com
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 minut temu, tanuki napisał:

@szpakowskirobert&gmail.com termin wykonania ?

Nie mam okreslonego jesli to nie beda tygodnie. Nie spieszy mi sie az tak strasznie ale wiadomo im wczesniej tym lepiej dla mnie i innych bo mysle juz o konkretnych liczbach grafik na ten rok. Wiec jesli ktos stworzy cos naprawde fajnego co mi sie spodoba i nie bedzie to trwalo wieki ja bede staral sie dzialac dosyc szybko.

Odnośnik do odpowiedzi

to chociaz napisz ile bys byl wstanie zaplacic, bo z tego co widze to wymagania masz wysokie, a ceny nawet nie podales. Ktos sie narobi bog wie ile godzin, bo na tyle to wyglada, a tu zaplacisz az 50zl.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ok moze i masz racje, nie mysle tu o kwotach rzedu 50 zl, np za repliki z tych obu aut jestem w stanie zaplacic kilka stowek. Za nowy projekt rowniez w zaleznosci od tego jk zaawansowany projekt to bedzie i mysle ze kazdy jest w stanie wycenic w miare swoja prace.

Odnośnik do odpowiedzi

dobra troche latwiej, szybka robota dla kogos zeby to narysowac w krzywych udalo mi sie dostac ten obraz  wiec dla sprawnej reki szybka robotka. Potrzebuje kopie tego projektu z ta sama kolorystyka jak rowniez ten sam projekt w innch werjsach kolorystycznych, oczywiscie moze byc z logoypami ktore sa na projekcie ale jesli nie bedzie to nie problem bo sa dosyc latwo dostepne do pobrania.  Jak rowniez nie potrzebuje loga na srodku "clarity" oraz tej czaszki z boku. Grafika w pewnych miejsach jest przycieta wiec nalezy ja przedluzyc. Pozdrawiam i czkekam na info

arvhp-u05uh.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 weeks later...

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.