Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

[Ogłoszenia samochodów][150zł] Logo na stronę/fb oraz grafika na fb

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Rodzaj pracy: Logo na stronę www i fb oraz grafika na fb

Tematyka: Strona z ogłoszeniami samochodów na sprzedaż

Dodatkowe informacje: Jak wyżej. Strona to StrefaAut.pl (można zobaczyć jak to kolorystycznie wygląda). W logo napis: "StrefaAut.pl". Slogany możliwe do użycia: "Dodaj ogłoszenie i sprzedaj auto. Nie czekaj. To proste.", "Chcesz sprzedać auto? Nie czekaj. Dodaj ogłoszenie i sprzedaj auto. To proste." lub własny.

Kwota wynagrodzenia: 150zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: do 23.02.2020

Kontakt: email

Edytowane przez eRTTe
Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za obecne propozycje.

marus - nie kojarzy mi się z tematyką, + za prostotę.

Virtual Studio - niestety odpada.

krystekswag - ładne, zastanawiam się, czy będzie pasować.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki za kolejne propozycje.

dawid_modelu - proste i ładne, zastanawiam się, czy kolorystycznie będzie pasować, myślę również, czy logo nawiązuje do tematyki. Jak wygląda pozwolenie na użycie tych aut na grafice? Nie chciałbym pokazywać aut konkretnej marki - jak tutaj.

Pilej - nie pasuje mi ten styl do strony.

Edytowane przez eRTTe
Odnośnik do odpowiedzi

To podrzucę też coś od siebie - moją wizją postarałem się aby logo było uniwersalne oraz łatwe do naniesienia na każdego rodzaju formę od internetu, billboardu po logo na długopisie. Zastosowana litera "s" przeplata się również z symboliką zakrętów / drogi. 

strefaaut-header-1.thumb.png.dc054d4a5ee02eb81ff6ab7cb182998f.pngbus-stop-f-2.thumb.png.113c5759d053b6569bd34a6b9cddb118.png

strefa-logo-x.thumb.png.625fa24a6d7350756ae9fb662555df9d.png

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do archiwum. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.