Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Tablet graficzny


Lolly
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Blaza,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jestem tutaj pierwszy raz, więc przepraszam jeżeli coś zrobie źle lub post będzie nie na temat. Wracając do pytania. Chciałabym zakupić tablet graficzny który mogłabym używać w "terenie". Np w parku, w podróży. Żeby po prostu nie musiał być podłączony do komputera. Znalazłam taki tablet :Tablet graficzny HUION H320M. Czy jest to dobry tablet? Czy spełnia moje oczekiwania? Jakie są wasze opinie na temat tego tabletu? Czy może polecacia jakiś inny tablet spełniający moje dziwne wymagania ale żeby był dosyć tani? Z góry dziękuje i pozdrawiam! 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
14 godzin temu, Lolly napisał:

Chciałabym zakupić tablet graficzny który mogłabym używać w "terenie". Np w parku, w podróży. Żeby po prostu nie musiał być podłączony do komputera.

Jeśli to jest twoje główne wymaganie to nie spełnia. Jest to tablet piórkowy który musi być podłączony do komputera.

No chyba że chcesz np. z laptopem chodzić i do niego podłączać tablet wtedy tak. Na początek myślę że ci wystarczy. Będziesz musiała się na początku przestawić że nie patrzysz na rękę tylko na monitor, co jest trochę dziwne, ale da się przyzwyczaić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.